bugün

kendisini çok yakışıklı bulurdum, amiyane tabirle götüm düşerdi. sonradan anladım ki, aslında bütün ispanyol erkekleri kendisine benziyor. üzgünüm jules :(
Bu adam da gerçekten çok farklı bir hava var. En sevdiğim 5 şarkı içinde her zaman yer bulur. Asla bıkmam.
(d. 23 Agustos 1978) ABD'li müzisyen, şarkıcı ve şarkı sözü yazarı. The Strokes'un solistidir. Grubun müziğe ara vermesinden sonra 3 Kasım 2009'da çıkardığı Phrazes for the Young albümüyle solo kariyerini sürdürmektedir.2014' te ise şarkıcının bir diğer grubu Julian Casablancas + the Voidz ilk albümü Tyranny yayımlanmıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Julian_Casablancas
karizması ve yakışıklılığı ile moral bozan şerefsiz.
3-4 gün önce şarkı önerilerinde bir hatun paylaşmıştı şarkıya kapılmaktan dolayı sukusunu vermememiştim belli etsin kendini ilk entrysine kadar artılıcam. şarkı insant crush.
The voidz ile çıkardığı albümde de müzikte ne kadar aşmış bir insan olduğunu gösteriyor. (bkz: tyranny)
the strokes vokali.

ana model, baba zengin. piç olması beklenirken mütevazi görünen bir adam. daft punk ile instant crush çalışmasıyla millet tanıdı. the strokes'u sevmem ama bu adamda farklı bir şey var, adamın sesi dinlendiriyor. dinlerken bana huzur veriyor.

adam benden yaşlı ama yeğenim gibi duruyor.
insant Crush ile tanıdım. Bana göre Daft Punk, Julian Casablancas yerine başka biri ile çalışsaydı, şarkı bu kadar tutmazdı.
sesi kadar kendi de mükemmel! Soyadı beni bitiriyor!
yaşını duymadan önce kesin 18 dir diyordum bir baktım 36 yaşında!
Karizmanın tek vücutta toplanmış hali isim bi kere karizma Julian Casablancas ses desen o tavırlar hareketler eritir.
Yaşından küçük gösteriyor.
Yoluna kurban olunası adam.
tapılası adam.
Bugün doğum günü olan ağbi.
Muhtesem sesli muzisyen.Beslenir ki bu.verin bana o soylesin ben oyle bakayim.saatlerdir instant crush dinliyorum adamin sesi ruhuma isledi resmen.yalniz danimarka guzeli bir anneden cok daha yakışıklı bir cocuk olmaliymis neyse o kadarida kadi kudu.
haddinden fazla yakışıklı olduğunu düşündüğüm strokes vokali.
ortamlarda en sevilen şarkıcı olmaya layık, karizmatik bir ismi vardır.

x kızı: ben de julian casablancas ı çok dinliyorum bu aralar.
35 yaşında olmasına şaşırdığım sanatçı. mükemmel bir sese sahip, instant crush ile büyüledi.
iyice ortam orospusu olmuş ya la dediğim solist.
Mukemmel sese sahip vokal. O daginik saclari, mosmor gozaltlari, deve kadar boyu beni benden aliyor.
kaşları çok seksi olan adam.

bir de karısı var, sanırsın türk.
(bkz: 11th dimension)
albert hammond jr dan sonra solo albüm çıkarmış kendisi de. albümün adı da phrazes for the young. yaşasın juliaaan!
kendisine sulanmış olan courtney love'ı bir güzel terslemiş şahsiyet. helal olsun.
güncel Önemli Başlıklar