bugün

bim'de satılan meyve suyu markası. önceden dimes'in ürettiği jucy, şu anda tamek tarafından üretilmektedir.
şeker katkılıdır.
bim de satılan ucuz ötesi ürünlerden bir tanesi. bim için tamek tarafından üretilen meyve suyu, markası.
tamek kalitesini ucuza satan marka.
meyve suyu oranı en az yüzde 40 olan madde.
şeker ayarı fazla kaçırılmış meyve suyu markası.
meyve suyu oranı en az %50 olan, tamek kalitesiyle üretilen ucuz meyve suyu. karışık olanı çok güzel. (bu entry karşılığında bir koli hediye ettiler itiraf ediyorum) (sözlükte rüşvetle kötü örnek oldunuz entrynizi sildik hahaha)
meyve suyu oranı en az %50'dir. en azından portakal suyunun üzerinde öyle yazıyor.
%100 olaninida cikartmstir. narenciye iceren bu icecegin tadi guzeldir. denenebilir. hatta icindeki portakal tanecikleri insani hayrete dusurmeye yetmektedir.
(bkz: orangina)
buzdolabının baş tacı, BiMe girip de almazsan vicdan azabı çektiren meyve suyu. kaç meyve suyunun meyve suyu oranı en az %50 ki..
kapağını kaparken* oluşan ses kara dumanın* çıkardığı sese benziyor.

(bkz: gereksiz tespitler)
gayet kalitelidir. ne de olsa tamek üretimi.
Öğrencinin bile bolbol meyve suyu içmesini sağlayan* meyve suyu markasıdır.
üzerinde "meyve suyu oranı en az yüzde 50" yazan meyve suyu. üretici firma, ürettiği şeyin içine kadar meyve suyu koyuyor kendi bile tam olarak bilmiyor demek ki.
bim'de satılan ve karışık meyve aromalı olanı cidden güzel olan meyve suyu.
ön yargılar sebebiyle henüz tecrübe edebildiğim lakin çok çok çok beğendiğim meyve sularıdır.

önyargılar ise bim=kanserojen diyen tipler yüzündendir.
şuan içtiğim meyve suyudur efenim. Öğrenci işi işte, bim sağolsun.
suyun aromalısı.
bu allahın belası dandiklik abidesini ziyarete vs gelirken bize getirenlerin amına koyim ben böyle dandik bişi görmedim amk.