bugün

altıncı nesil psikopat yazar.
oha diyoruz ayrıca hoş geldin. inşallah kızmaz, korktum yahu.
melekteki şeytanı gören sıkılmadan yüzüne vuran yazar.
(#4943889) (bkz: canım ya kıyamam)
aklıma, tenjho tenge isimli anime'de bob marley faruk kılıklı herifin katana'ya tekme atmasını getiren nick.
sanılanın aksine 6. nesil olan ve bununla gurur duyan yazar.
kafaya jilet atan adamdır.
doğum günüdür bugün kendisinin lakin an itibariyle kimse kutlamamıştır. Yalnız insandır vesselam...
Fenerbahçe Efespilsen basket maçına gitmesi salık verilen yazardır. Doğum gününü kutlar. güzel bir gün geçirir. Akabinde arkadaşlarıyla bir yerde bir şeyler yer vb...
ailemizin basketbolcusu. lisanslı lan. doğum günüymüş -ben de sözlükten öğrendim-* bugün kutlar yanaklarından yerim.
sağlıklı ve mutlu olsun, her daim yüzü gülsün.
üst üste aldığı acı yenilgiler sonrası tenise ilgi duymaya başlamış yazardır.
Benim Gibi Lisanslı Bir Basketbol Oyuncusudur. Ayrıca * ilk Sbs Fatihlerindendir.
sözlüğün sevilmeyenleri ve eksi oy alıp popüler olmaya çalışanları arasına girmeye çalıştığı gözlemlenen yazar. *
sözlükte kendisi gibi liseli veletimsileri üzücü.
canına susamış, mazoşist bir yapıya sahip bünye. yeni yetmeler de sıkça karşılaşılan durumlardan biridir...
nutuk un atatürk tarafından yazıldığını sanan cahil. aklı sıra bana ayar vermeye çalışması da ayrıca komik.
(#7870472)

başkasına laf atmış fakat kendisi de aynı hatayı yapmıştır. bu şiir neyzen'e ait değildir. bir başkomisere aittir.
hala yaşıyor mu diye merak ettiğimdir.
(bkz: hoş gelmiş)
nicki ile güldürmüş yazar.
fenerbahçelidir jilete kafa atıyorsa.
#12733325 izmirli kız siksin sizi diyerek çok acayip bir temennide bulunmuştur. *
(#13152596) entrysiyle gece gece kafa bulandıran yazardır, sadece o kadar ama.