bugün

my sassy girl filmiyle tanıyıp sevdiğimiz daisy ile bir kez daha aşık olduğumuz imdb ye göre 1981 doğumlu koreli aktrist.
hollywood salaklarının hangi mantıkla bir vampir filminde oynattıklarını anlamadığım neredeyse klasikler arasına girebilecek romantik filmlerin * * başrol oyuncusu.
2008 güney kore yapımı A Man Who Was Superman (Superman Ieotdeon Sanai) adlı filmde de severek izleyenleri olduğunu gördüğüm, şimdiden bolca hayran toplamış, kendi ülkesinde de ödüllü genç aktrist.
sözlüğe yeni katılmış yazar. bu sefer gerçekten kalıcı olmasını diliyoruz.
hoşgelmiş. üşenmedim entrylerinin tahlinini çıkardım gecenin bu saatinde.

izlediği dizilerden ders çıkarıp bunu da bizlerle paylaşan yazardır. biraz daha açmak gerekirse

(#7995453) unutulmaz'dan kıssadan hisse.
(#7995461) aşk-ı memnu'dan.
(#7995465) kavak yelleri.

(#7995471) sosyal payda.

(#7995483) unutma beni'den kesit.*
(#7995498) ve tabiki ezel.*
(#7995502) ömre bedel'den.*
(#7995516)* buda dizinin ahlakının bozulması isteği. napsın efenim bütün dizilerde olay sevişmenin etrafında geçiyor deniz yıldızı'nda yanaktan bile kimse kimseyi öpmüyor.

burdan anlıyoruz ki dizilerden çıkarılacak ortak payda sevişmek sevişmek sevişmek. napalım efenim, dizilerimizde başka birşey anlatılmıyor ki.
dizi manyağı. bizi çok detaylı bir şekilde bilgilendirdiği, kelime haznemizi genişlettiği ve son derece müthiş paylaşımları ile bizi; "vay beaa", "allahalla!", "hadi canım!" diye şaşırtarak, ağzımızı açık bıraktığı için kendisine buradan aduuuket çekmek istiyorum.
kalıcı olarak kalmasını umduğum yazar.hoşgeldin dostum.*
7.nesil silik yazar.tekrardan üzüldüm valla.
Filmleri: My Sassy Girl, Il Mare, Daisy
Evlenmiş. *

görsel
şu sıralar man from the stars adlı dizide oynamakta olan güney koreli aktris. kendisini çoğu insan gibi ilk olarak my sassy girl de izleyip daisy de hayran kalmışımdır. ayrı bir güzelliği var, severek izliyoruz efendim.