bugün

*
norveç' e bağlı bir ada. yüzölçümü 373 kilometrekaredir.
15 entry'si bulunan ve yazar olabilmek için sabırsızlanan an itibariyle 5. nesil çaylaktır.

zamanın ötesinden gelen edit: yazardır artık.
hadi kendisi zaten 20 dakika sonra evden çıkıp yollara düşecektir de acaba bu saatte entryden entrye onunla beraber koşan yazar neden uykusuzdur diye düşündüren yazardır.
hoşgelmiş 5. nesil yazardır.
insan caninin, bir coban hayatinin ne kadar degerli oldugunu, insan oldurmenin, bir insanin en dogal hakki olan ya$ama hakkinin elinden alinmasinin ne kadar vahim bir $ey oldugunu bana kanitlayan yazardir.

20 ya$indaki coban. iyi ki olmu$. evet, bir yazar bunlari soyleyebiliyor. tebrik ediyorum kendisini.
(#4117807)
boşgelmiş 5. nesil yazar;

(bkz: #4123753)
hrant dink için, "değil bir kez, bin kez öldürülmesi, gerçek bir türk'ün umurunda olmayacaktır." buyurmuştur.

bu sözlerden ne alıyoruz peki?

eğer kendisi tanımında kullandığı o "gerçek bir türk" ise : gerçek türk, bir insanın güpegündüz sokak ortasında haince öldürülmesi karşısında vurdumduymazlık ve umursamazlık sergiler. yani gerçek türk insanlıktan nasibini alamamıştır. diğer türklere haber verelim, uzak dursun bu türk türünden...

eğer kendisi "gerçek bir türk" değil ise :

a) "gerçek türk"ü bu şekilde tanımlayarak, "gerçek türk"lüğe bok atmaya çalışıyordur ve gerçek türkler bunun farkında değildir...
(türklüğü bir yana, gerçek bir insan, bunu bok atmak olarak tanımlar ve utanç duyardı.)

b) "gerçek türk"ü bu şekilde tanımlayarak, "gerçek türk"lüğü kutsadığını sanıyordur ve gerçek türkler bunun farkında değildir yine... (türklüğü bir yana, gerçek bir insan, bunu bok atmak olarak tanımlar ve utanç duyardı.)

bu arada, "gerçek türk" nedir yahu...*
bruker'ın ittihatci versiyonu olan yazar.
5. nesil problemli yazar.
#4138160 entarisiyle çağımızın neronu olma yolunda ilerleyen yazar.
sözlükte mallar listesi olmamasına ağıt yakma sebebi.
dersim'de kimyasal silah kullanılması gerektiğini söylemiş hededir. sanırım ercan saatçi ile yakın akrabalığı var.
(bkz: #4138160) yok tosunum yok seninle olmayacak bu iş dedirtmiştir.
dersim'e atılırsa kimyasal silâh etkisi yaratacak bot.

(bkz: gülme gazı)
(bkz: beşinci nesil silik)
son mesajı "dersim neresi kardeş, burada dersim diye bir il mi var? ha sen tc'de yaşamıyorsan bla bla" tadında olan silik bot.

gerçi bakınca yazar yazıyor ama...
silinmiş beşinci nesil.

moderatorlere lagaluga yaptım ama utandım şimdi valla. bu silik kişinin kustuğu nükleer bomba entrysinden sonra "tsk yı eleştireni 10gün çaylak yapıyorsunuz, böylesi faşistlere bi şey olmuyor" şeklinde bi gammaz mesajı göndermiştim ama silinmiş herifcioğlu.. moderatorlerden özür diliyorum.