gece gece dubstep'le bize triplerden trip begendirmeyi kafasina koymus yazardir.
ne pis beşiktaşlıymış arkadaş. (bkz: çarşı sana da karşı)
Yüzüncü yıl kadrosuyla içtima alarak nostalji yapmıştır. sol frame'in canına okuması konunun Beşiktaş olması ve sabahın körü olması sebebiyle bence göz ardı edilebilir. *
esrar görünümlü sentetik maddedir. poşetinde dans eden insanlar vardır.

(bkz: jamaican gold extreme)
(bkz: ben de koyucam).*
(bkz: hani bana hani bana demiş)
olsa da içsek dedirten. ve kaşlarımı üzüntüden aşağıya indiren dalga. ayrıca bir yazarmış, birkaç yazısını okudum güzel yazıları var başarılarının devamını dilerim. nick ini de tuttum çok fena hem de.
(#14921240)

beni duygulandıran yazardır.
provakatör tiplerden hoşlanan yazar.
kimyasal uyuşturucu çeşidi. alındığında orijinal olmasına dikkat edilmesi gereken.

zayıf bünyelerde ölüme kadar götürebilecek olan ve kullanıldığında saç testinden direk bulunacak olan. iştah kesici, dozuna göre bir saati aşkın süre nerede olduğunuzu anlamama hissi.
bu yüzden hayatında hiç esrar kullanmamış, maddeye uzak insanlara önerilmez.

ilk kez kullananlarda genellikle bilinçaltı ve bilinçaltı korkuları, etrafındaki her şeyde yavaşlama ve aynı anda birçok boyutta hissedebilme etkisi yaratan madde.
devamlı kullananlarda maddi sıkıntı yaratabilecek, aşırı sivilce etkisi gösterebilecek ve özgüven patlamasından tehlike yaratabilecek kadar etkisi vardır.

denemek istiyorsanız kesinlikle güvenilir, sizi tanıyan, kullanan ve etkilerini bilen, sizin üstünüzdeki etkisini az çok tahmin edebilen biriyle deneyin.
ama kimyasal olduğu için uyuşturucu dünyasında esrardan daha üst düzey olarak görülür ve kusmadığınız, şoka uğramadığınız, belki de soğuk duş almadığınız, hatta abarttığınızda hastaneye gitmediğiniz taktirde etkisinden kurtulamadığınız bir illete dönüşebilir.

bünyenizin sınırını bilin, kaldırıyorsa zaten dünya size güzeldir ve denemeye değer. mesela odama şirinlerin dolup taştığını sandığımı hatırlarım.
(#17854787) entrysi ile sevgimi, saygımı kazanmış yazardır.
subcomandante marcos' tan etkilendiğini düşündüğüm yazar, ismi de pek bir hoş yazar. Ayrıca turuncu paketi daha bir hoş 3 dişten fazla atılması sıkıntı, inme inebilir. Yine amsterdam' da olmak vardı şimdi...
(#18011031) ellerine sağlık demek istediğim yazar.
dozunda kullanimi fazla eglenceli olan madde. agziniz kapanmaz mutlusunuz.
kova yapilmasi caizdir. sinir bilinmeli, fazlasi zarar ziyandir efendim.
günümüz gençliğinin yeni eğlencesi. zararını ilerde görürler. alkol gibi bir şey varken bir insan neden esrar, hap, ot, bok vs. içer anlamış değilim.
ucuz uyuşturucu. her yerde var. kafası kısa ama etkili sürüyor.

bir kokain değil tabi ki.
esrar gibi tüketilen sentetik madde. Esrar gibi ot ürünleri ile kıyaslandığında çok farklı bir yeri vardır.

içildikten 15 20 saniye sonra kafasını hissedersiniz. bağımlılık yapma olasılığı çok yüksektir, istetir. bir çok maddenin veremiyeceği kafayı kısa sürede ve oldukça etkili bir şekilde yaşatır. ilk 10 dk nirvana da gezersiniz ama sonra düşmeye başlar max 1 saat içinde etkisi geçer, yorgunluk ve bitkinlik baş gösterir.

bilimum uyuşturucu türlerinden daha etkilidir ve alışılmış kafalardan çok farklı bir kafası olduğu için günlük 100 gr esrar da içseniz, leblebi gibi hap atsanız da ilk tecrübe biraz sıkıntılı olur. Hiç beklenmedik bir kafa olduğu için ilk seferde kafasını çözene kadar yüksek ihtimalle bad triplere girersiniz. Paranoya da tavan yaptırır. karşınızda ki insanlara karşı güven duygunuz sıfır a iner paranoyanin dibine vurursunuz.

ellette yaşanılan kafa kelimelerle anlatılamaz ancak şöyle bir örnek verilebilir;

Yüksek kafa yaşadığınız anlarda " noluya lan bana ? " dediğiniz bir an vardır ya işte bu madde de kesinlikle öyle bir durum yok, otokontrol sistemi tamamen devre dışı kalır. Kendi evinizde içersiniz 30 saniye sonra ben nerdeyim diye sorarsınız benlik kaybolur. Yeterli dozu aldığınızda yer zaman mekan herşey kaybolur. Sanki 2 saat geçti sanarsınız ama sadece 5 dk geçmiştir.

internette oldukça muhabbeti dönen ölüm tribi vardır bi de. ilk tecrübe de yaşanan bu trip beyninizin bir isyanıdır. Maddenin etkisiyle paranoyaklaşan beyin kısa devre yapmaya başlar. içtikten kısa süre sonra kalbiniz hızlanır, kafanız hızlanır, ateş basar, el ayak da uyuşmalar başlar. overdose da hareket edemeyen, konuşamayan insanlar gördüm.

uzun süreli kullanımda sentetik bir madde olduğu için vücuda zararı çoktur, kimyasallardan bir süre sonra boğazınızın parçalandığını hissedersiniz yavaş yavaş. vücudunuz da değişik sivilceler, yaralar çıkar. biriken kimyasal farklı yerlerden çıkacak tabi.

Mutlu olunca içersiniz, sakinlemek için içersiniz, sevişmeden önce içersiniz, her fırsatta içersiniz.

Piyasa da 3 gr lık paketler halinde bulunur. Yurtdışı ve türkiye de merdiven altı üretimi vardır. Orjinaller turuncu paket ( Turuncunun da çakması var ), merdiven altı üretimler ise siyah paketlerde satışa sunulur.

Esrar gibi bitkisel olmadığı için fiziksel bağımlılık yapma olasılığı vardır. Kesinlikle içilmemelidir ama başka bi dünya ya gidip gelicem derseniz için.
sentetik esrar olarak bilinen bir çeşit kimyasal uyuşturucu piyasada ot, esrar vb isimlerle doğal bişey gibi gösterilsede inanmayın doğru değil tamamen kimyasal. artık türkiyede inanılmaz çok sayıda tüketiliyormuş, ayrıca ne gerek var kardeşim uyuşmaya güzelim türk kahvesini içip koyu sohbete dalmak varken ne gerek derin hülyalara dalıyorsunuz.
içilir.
(bkz: this is madness)

this is jamaicaaaaaan !
8.Nesil yazar. O da bir hayvansever.
Kendisi yazmadan yazayım kendisini sık sık açık oyladığım yazar.
Konuşulur ki bununla dedirten yazarımız, sevdim.
sarı paket. bir de black mamba paketi görmüştüm.

çok içmeyin lan ölüyorsunuz sonra.
ayrıca inadı, istediği dalgayı oluşturana kadar esen rüzgârla yarışır.