bugün

Zaman karamıyla ilgili bildiklerinizi unutturacak uyuşturucu maddesi. Halüsilasyon gördüren maddelerin aksine gerçekte yaşınılan şeyleri bir rüyada yaşıyormşsunuz hissini verir. Kalp atışları 2 kat artar. Tavsiye edilmez dostlar. kullanmayın çok yüksek ölüm tehlikesi vardır. Eğer içiciyseniz bulaşmayın yakın bir çifli ot keyfinize bakın.
Lanet olası sentetik uyuşturucudur. Kalp ile ilgili bir sorununuz varsa, bunu bilerek ya da bilmeyerek jamaican kullanırsanız ölme ihtimaliniz hiç uzakta değildir, hatta bu halt yüzünden ölenler mevcuttur. Her ne kadar ergenler bunu kullanıp üstüne bir de hava atsalar da kafası bir boka benzemez. Ölüm korkusu yaşatır ama gık diyemez, belki hareket bile edemezsiniz. Kimi alışkın olmayan bünyeler ise sağa sola kusarlar. Yani gençler; kimyasal uyuşturuculardan uzak durun lâkin hepsinin kendine has bir kafası vardır evet ama tam tersine zararları da vardır. Maksimum 5-6 saat (ülkemizde bulunan uyuşturuculardan söz ediyorum) iyi hissedersiniz ama insan posasına dönersiniz. Jamaican'ın içeriği henüz bilinmemekle beraber zayıf esrara sıkılan detan gibi bir böcek öldürücüyü içinde bulundurduğu iddia edilmektedir. Bu ne idüğü belirsiz halt yüzünden ülkemizde bir kültürü oluşturmuş olan esrarın pabucu dama atılmıştır ama o doğaldır, kekini ve çayını yapıp bünyeye zararsız olarak alınabilir. Basması, sarması ayrı keyif verir. Tütünle karıştırılarak sigara şeklinde içilmesi durumunda ise zararı olsa olsa sigara kadardır.

Her türlü kötü alışkanlıktan kaçının ama en çok herhangi bir bağımlılığı olan arkadaşlarınızdan ve onların bulunduğu çevreden kaçının yoksa kendinizi birkaç yıl sonra wc köşesinde elinizde enjektörle bulursunuz, istediğiniz kadar kendinize güvenin, bu böyledir!
Hayatla yaşam arasında kalmak, cennet, cehennem görmek. Dün geceyi hatıralarımdan, hayatımdan silemem sanırım. Üst dudağımın nasıl uyuşturduysa, konuşamaz oldum. Bu meretlerin hiçbirini denemeden, ilk seferde bunu kullanarak hayata karşı doktora yaptım adeta. Ölmedim, hayattayım ulan. Siz siz olun bira için, votka için, rakı için böyle şeyler içmeyin. Adam olun.
çılgınlıktır. aşırı dozda göt kapağı kaydırır.
güncel Önemli Başlıklar