bugün

yeni tanışmamıza rağmen çok iyi anlaştığım yazar dostum.
hoş sohbet insan.hoşgelmiş
(#12455537) entrysiyle güldürmüş yazardır. hoşgelmiş. *
kötü bir kalbe sahipmiş. bienvene.
cici insan.
nickinin fransizca olduguna bakmayin, pek bi bilgisizdir. acikögretim tayfasindan kendileri.
çok orijinal bir arkadaştır, kendisi bir kaç basit ipucu ile bütün özgeçmişimi bana anlatacak kadar dikkatli bir gözlemcidir.
adı ve soyadının "cemal okur" olduğunu düşündüğüm şahıs.
Fakir ancak, gururlu ve mutlu genç.

edit: yoğun istek üzerine doktor adayı olduğunu yazmak istiyorum. karılar kızlar kaçırmasın diyim hani. yakışıklı da efendim ayrıca.
8. nesil, bir sınıf arkadaşım,
hoş gelişler olsun.*
(bkz: nick kişilik uyumu)

j ai mal au coeur.

ayrıca çok gururlu bir fakir imiş kendileri.

son olarak: ya ergen ya da sevgilisinden trip yiyor bu aralar. e kız haklı tabi. geleceğe yatırım da bi yere kadar. *
sözlüğün, kalp acısına iyi gelmesini ummaktayım.
tam olarak çevirisi 'gönül yaram var' şeklinde olan cümledir.
bu yazarla;
ugrasan
satasan
sarkan
yazilan
dalasan herkes karsisinda beni bulur. hadi dagilin.
(#12490902) entrisiyle güldürmüş yazar... telefonla konuşurken patlamasın aman aman..
"crusader stronghold" ortağımdır. zirvesi olsa en başta katılacak 2 kişiden biri. diğeri (bkz: ben)
(bkz: cesur) cemal
beğenmediği mezularda özel mesajla tartışan , tarışırken şahsa küfür etmeyen saygılı bir yazadır.
taşa çarpma potansiyeli yüksek olan yazar.
unutamıyor da zira.
**
je baise ton coeur *
evde kalırsa, alacağım yazar.
belki kalmazsa da alabilirim karar vermedim daha.*
edit:
j ai mal au coeur haklıymışsın hayranların eksiliyorlar. *
tamam abi alın sizin olsun. *
nickini okuyunca cemala kor diyo ama, böyle kedi gibi uysal bir arkadaştır. vileda yapan, mantı kapatan, misafir ağırlayan "çay dökeyim mi" * diye soran örnek alınası erkektir kendisi. hamarat mı hamarattır.

hem güzel mesleği var, hem yakışıklı iyi para da kazanır yani bu adam. ideal eş olarak sözlük hatunlarının yazmasını önerdiğim yazarlar listesinde bir numarada.

Ortak bir kaderi paylaşmışız pek çok yönümüzle, konuştukça ortaya çıkar. Tabi sonrasında talih onun yüzüne gülmüş, bana da gülücek lan. Benim de olucak bir gün. * *
(#12614052) entry'si ile kendisine alkış tuttuğum yazardır. takipteyiz efem..
sadece bir başlığa form-chat tarzı bir entry girdiği için önce çaylak edilip, buna itiraz ettiği için 2. gün silinen yazar.

modlardaki adalet anca bu..
fransizca, midem bulaniyor.