bugün

Üstünü de laik sözcüğünü kişi belirtmek için kullananlara silerek temizlemelidir.
yetim hakkı çalıp işeyenlerin yanında peygamber muamelesi görecek kişidir.
Bar tuvaletine işeyenden farkı olmayan kişidir. Caminin tuvaletinin özel kanalizasyon hattı mı var? Tuvalet işte! Hepsi aynı.. Tek farkı camininkiler bazen paralı olabiliyor.
devleti soyan, her türlü taklayı çeviren üstüne namaz kılan dinci nereye işiyorsa oraya işemiştir.
içkiden alınan vergiler camilere harcanırken iyi de işemesi mi dert oldu.
valla kafam güzeldi. musalla taşına bile yattım o kadar yüzsüzüm.
Cehenneme odun atan laiktir.
Saygısızdır.

Ama olsun, laik olacağım diye uğraşmış, hakkını böyle vermeye çalışmış.
cami tuvaleti herkese açık olduğu için normal durumdur.
çıkışta 2 lirayı cukkalarken iyi ama...
kendi ödediği vergiyle yapılan caminin kendi vergileriyle yapılan tuvaletini kullanıyordur. sonuna kadar hakkıdır. ibadethaneye alkollü girmesi suç değildir, günahı da kendisi ile inandığı tanrı arasındadır. kimseyi ilgilendirmez. tabi o esnada ibadethanede bulunan insanları rahatsız etmediği sürece. bu ''rahatsız etme'' meselesi yobazların canını sıkıyor zaten.

çıkıp ''onun içeri girmesi beni rahatsız ediyor'' diyorlar. etmiyor sayın gerici yobaz. etmemeli. gelip bağırıp çağırıyorsa rahatsız eder. onun orada olduğunu bilmek beni rahatsız ediyor diyemezsin.
(bkz: gerçek laiklik bu değil)
sanki sizin zihniyet birayı haram diye cami tuvaletine dökmeyecek sanki. ayrıca aynı kanalizasyona akmıyor mu bunlar. caminin özel kanalizasyon hattı mı var.