bugün kahvaltı yaptığımız mekanda iki tane kadın pek kapalı da sayılmaz kezban tarzı arkadan dolamışlar ama bira söylediler. yanlarında küçük çocuklar da vardı. şok oldum aaa kapalı kadınlar bira içiyor diye çığlık atmışım sesimi duyup dik dik baktılar. kimsenin ne yaptığına kimse karışamaz ama açın başınızı ne yapacaksınız öyle yapın şu mübarek bayramda.
Çığlık atman hiç hoş olmamış.
Şaka maka görükle’ de sık rastlanan türden kadın. ilginç…
Kapalı olup içki içilmiyor mu?
insanları niye kalıplara sokuyorsunuz yahu kim ne istiyosa yesin içsin.
Ölüp gidicez nedir yani?
Belki alkolsüz helal bira içiyordu iyi niyetli türbanlı kızlar.
Bikbik de yobaz çıktı!
Kime ne yahu?
Aşın şunları artık,hangi çağdayız Allah aşkına?
Eğer sen belli bir inanca göre giyiniyor belli bir kesimi temsil ediyorsan kamusal alanda buna uyarsın net. Bunun çağdaşlıkla alakası yok. Kapalı kadın nasıl meslek sahibi olur nasıl araba kullanır demiyorum ya da kadın neden içki içer demiyorum dinin emrine giren kadın neden başka yasağı toplum içinde yapar diyorum. Aç başını istediğini yap bu kadar basit. Tıpkı namaz kılan birinin başka haram hırsızlığı yapmAması gerektiği gibi.
yav abi....
merhametli kapalı/açık kadın
otrmasını kalkmasını bilen kapalı/açık kadın
kendisine ve insnalara faydalı kapalı/açık kadın... vs vs
bunları konuşun. çünkü sizinle alakalı olan bunlar.
kapalı/açık kadının içmesi sıçması hoppidi hop hop yapması sizi ilgilendirmez.
sizinle ilgili olan kısımlar dışındakiler onun ve allahla arasında.
Herkesin günah işleme özgürlüğü vardır,net.

insanlar namaz kılma ibadetini yerine getiriyor ya da başını kapatıyor diye peygamber gibi günahsız yaşayacak diye bir dayatma olamaz.

ibadet,günah,sevap vb kul ve Allah arasındadır geri kalan kimseyi ilgilendirmez,yine net.
iyice bir bak bakalım altta taraflarında göte daracık pantolon var mı? Varsa normaldir.
Tesettür dinden ayrı bir giyim tarzı haline gelmek üzereyken böyle şeylerin yaşanması anormal değil.
Öğretmen hep öğretmen gibi davransın.
Din kültürü öğretmeni amin ecmainle bütün gün dolansın.
Doktor tüm gün doktor gibi davransın.
Kapalı kadın da hep harem selamlıklı yaşasın.
Alın hep kalıp davranışlar beklemek Bunlar.

Hem asıl tehlike gizli olarak bunu yapanlar bence.
Çığlık atmak biraz kırıcı olmuş. Herkesin kendi tercihi. Çığlık atılacak yer var atılmayacak yer var.
Böyle bir tanesini tanıyorum. Likör manyağı.