bugün

görsel
Çok güzel bir şehirdir. ayrıca hem tarihi, hem de çağdaşlığı ayrı bir güzellik. Sanki düşman toprağı imiş gibi de saldırmak çok anlamsız.
yaşamak istediğim güzide bir şehir. iş imkanı bulamam diye yanaşmiyorum.
kızlarının güzel olduğu söylenir lakin biraz karışık bir durum. makyajdan dolayı çoğu kızın suratını göremiyorsunuz. Güzel makyaj yapıyorlar diyebiliriz belki.
kurtuluş savaşının sembol şehirlerinden biri ve Türklüğün şimdiye kadar merkezi olan yer demek.
Şu saat oldu hala çok sıcak. Yaprak kıpırdamıyor.
Ohh Yalova pufur pufur tam vaktinde kaçmışım oradan. Es deli rüzgar es es. Birazda buradan oh oh...
Dün alev gibi yanan bugün ise mart ayını andıran bir havaya sahip şehir.
Bu hafta sonu icin kacamak yapacagim sehir.
Gelcem oğlum, az kaldı
Her 20 metrekarede alkol bayilerinin bulundugu şehirimsi.
25 hazirandan beri hasret olduğum şehir. 8 inde ordayım kısmetse.. lan cidden ayrı olunca anlasılıyor değeri
Dağlarında açan çiçeklerin cumhuriyet olduğu şehir.
Biz seni görmeden sevdik ya izmir.
Düşler diyarı şehir. Gerçekliğe ramak kaldı.
pazar günü iştirak edeceğim şehir. Şehri gezmek konusunda rehberlik etmek isteyen birileri varsa el kaldırsın.
Cıbıldak memleketi yakında helak olur.
Izmir helak olacak derken istanbul oldu. O degil de burasi da bi serinledi sorma oh püfür püfür.
bir kere gittim. böyle günah yuvası görmedim. her yer şirk her yer cinsellik.

hele bir sokakları var cehennemde yoktur.

acilen yerleşmem gerek.
Sokaklarında gençliğimi geçirdiğim, hala yAşadığım, her köşesi ayrı, insanı ayrı güzel rüya gibi bir şehirdir izmir. izmir'de yaşamak yetmez, hissetmek gerekir. ikinci ve ebedi memleketimdir izmir, ruhumdur.
Sanki hayatımın bir kısmını geçirip sürgün edildiğim, özlem dolu olduğum, hiç görmediğim ege şehri.

Ya nasib!
@abbas yanbasar gibi sığırların çatladıkları, türkiyenin en güzel şehirlerinden biridir. türkiyenin en medeni şehri olması kuvvetle muhtemel. benim gibi izmirliler burada çekemeyen sığırların entrylerini okurken büyük keyif alıyoruz.
Liman ticaretinin önem arzettiği ilimizdir. Ayrıca ilçeleri yerli turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Yunan işgaline karşı haklı direnişiyle tarihimizin unutulmaz sayfalarında yerini almıştır.
şu sıralar köpeklerin sıralı şekilde havladığı şehir. yine mi
artık her an bir deprem beklediğimiz şehir.
geliyor saatleri.
Doğduğum, büyüdüğüm hala yaşıyor olduğum güzel şehir. Gavur izmir'im <3