bugün

entry'ler (726)

eski dostun birdenbire tekrar samimileşme çabası

ne tepki vereceğimi anlayamadığım olay.

bir yandan özlediğim için seviniyorum bir yandan da "yıllardır neredeydin ulan sen" diyerekten hesap sorasım geliyor.

özlem ağır basıyor.

whatsapp ta son görülmeyi kapatan insan

onun vatsapı onun kararı. nasıl da kuduruyorsunuz adam özel hayatını normal kişilerin göremeyeceği şekilde dizayn ettiğinde. kudurun.

not: mavi tıkım da son görülmem de açık.

eti puf dolgulu

çileklisi efsane olan yiyecek. ta pı yo rum.

duş almak vs banyo yapmak vs yıkanmak

kırklanmak.

gecenin şarkısı

desiigner - timmy turner

https://youtu.be/THZUxqMhJCM

dinledikçe beni hayallere daldıran bir parça. gece vakti seyir halinde bir arabanın içinde dinlenebilitesi var.

kindar olmak

iyi mi değil mi karar veremiyorum ama fazlaca mevcut bende kindarlık denen şey. biri beni kırarsa veya kızdırırsa asla unutmuyorum ve o saatten sonra o kişiye içimde asla yok edilemeyecek bir nefret beslemeye başlıyorum sevgi duysam dahi öte yandan.
bu beni yormaya başladı. çünkü sevmediğim insan sayısı artıyor ve bir kısmını devamlı görmek zorundayım gün içinde, bu çok sinir bozucu bişey.

çocukken hayalin ne olmaktı ne oldun

ben bol bol abur cubur yemek istiyodum hep amk. rüyalarımı süslüyordu bu hayal. bide bilgisayar ve playstation almak ve oyun oynamak istiyordum. meslek hayalim yoktu. ne biçim çocuksunuz ulan koşun eğlenin on bir el oynayın ne mesleği ne hayali?

intihar etmemek için tek bir neden

benim için yoktur. intihar etmek için de yoktur.

bilemiyorum her an her şey olabilir altan. gelecekte neler olur garanti veremem.

edit: bu amk başlığına entry giren kişi sana sesleniyorum, niye sildin oğlum? az önce de başka bir başlığa entry girdim üstteki başlığı gündeme taşıyan kişi hemen toz oldu aq bilerek mi yapıyonuz?

gerçek bal bulmanın güçlüğü

hayatım boyunca gerçek bal yiyip yemediğimden bile emin değilim. nasıl bir distopyadayım ben amk?

kemalistler hariç herkese iyi geceler

kemalist veya o bu şu değilim ama böyle bir başlığa durduk yere entry girdiğin için kemalistler siksin seni.

ölümle alay etmek

ölümden korkmaktansa alay etmek iyidir. korkuyla yaşanmaz, ölürsün *

world war z

filmin sonlarında brad pitt ikinci filmin geleceğinin mesajını vurgulamaktan bir hal olmuşken 6 yıldır piyasalarda devam filminin çıkmayışı beni merak ettirdi.

ne bekliyorsunuz, gerçekten kıyametin kopmasını, savaş çıkmasını, zombi salgının başlamasını falan mı?

gecenin şarkısı

daft punk - instant crush

https://youtu.be/a5uQMwRMHcs

sevgili

varlığı bazen adamı gerçekten çok boğan kimse.

bilmiyorum bana mı öyle geliyor acaba? yalnızlığa alıştığımdan mıdır nedir, sürekli birisiyle konuşmak zorunda olmak bazen çok yorucu geliyor. film izlemek istiyorum zırt pırt mesaj geliyor bakmak zorunda hissediyorum, her boş zamanında beni aramak istiyor fakat ben o an yorgun olabiliyorum veya en basitinden müzik dinlemek isteyebiliyorum ya da ne bileyim yalnız kalmak istiyorum kafa dinlemek istiyorum, oyun oynamak istiyorum bazen de, örnekleri çoğaltabiliriz. ve o bu durumu yanlış anlıyor.

hayatımın her saniyesini sevdiğim kişiyle paylaşmak zorunda mıyım bilmiyorum. böyle hissettiğim için suçluluk da duyuyorum acaba sevmiyor muyum diyorum kendi kendime. ama sevdiğimi de adım gibi biliyorum. bilemiyorum sözlük.

galatasaray

uykucu takım.

maaşı komple iddaa ya basmak

kaybedeni sol frame bile istemiyor aq.

amk entrysi neden sol frameye çıkmıyor?

yaptığım mallık. kaybettim.

gitti be. aşk acısını sikeyim. aşk acısı dediğin nedir? evlat acısı gibi koydu bu bana.

yeryüzünde böyle benim gibi bir gerizekalının varoluşu bile bir utançtır gezegenimiz için diyip bir an intihar edesim geldi sonra vazgeçtim.

1 ay çapulcu gibi gezicez gençliğimizin baharına. dünyasına sokayım. peder beyden borç alıcam birazcık ay sonuna kadar, bidaha da iddaa oynayanı eşşekler dört nala kovalasın birader.

lisede dayak yediği çocuğu 53 yıl sonra öldürmek

adam büyük kıyak geçmiş ya. direkt lisedeyken de öldürebilirdi. biraz yaşasın hayatını doya doya diye salmış resmen herifi.

türk kahvesi

3 fincan duble yapıp içmek istediğim içecek.