bugün

rahatlığı seven kızlar.tanırım biraz arkadaşlarım var bayada severim kendilerini.
sadece 1 tanesiyle ilgilendiğim insan kümesi.
herkesin bildiği gibi güzellikleri dillere destandır. bu kızlar arasında numunelik çirkin kız aramaya çalışsanız bile, epey vaktinizi alabilir. samanlıkta iğne aramaya benzer. belki bir tane bakımsız ve çirkin bulursanız; ona sorun nereli olduğunu büyük ihtimal cevabı "angara" "gonya" "bayburt" falan olacaktır. sonuçta hepsi de güzeldir. canlarım benim onlar.

ayrıca izmir in kızlarının hepsinin güzel gelmesinin en önemli nedeni de bakımlıdırlar hacım. sen başka bir şehirden bıyıklı, sakallı ve hatta erkek ortamında kala kala batağın 4. bacağı olan kızlara alışkınsındır. ama bir anda bakımlı ve kendisine albeni katmış hatunları görünce ister istemez çekici gelir. ha ama en sevdiğim özellikleri ise güzel olmalarına rağmen egoları yoktur. başka yerlerde abdurrahman çelebi olduğunu bilenler burnu havada gezerken, izmirli kızlar kendisinden çok olduğunu bilir. ego yapmaz, güzelliğinden konuşmaya korktuğun hatunun bayağı şen şakrak ve muhabbet olduğunu görmek cümlelerinde zeka parçacıkları bulabilmek seni iyice hayran bırakır. izmir'e okumaya gelen kızlarımız da güzel görünmek için bakımlı olur, üzüm üzüme baka baka kararır.

türkiye'nin büyük kısmını gezmiş biri olarak da kızların boy uzunluğu olarak da en sağlam skorlar izmir'den çıkmıştır. kesin bilgi yayalım! rt pls.*
şimdiye kadar bir tane tanıdım. cidden çok güzel. eğer hepsi böyleyse izmir in kızlarının bu kadar popüler olmasının nedenini anlıyorum.
gidip yerinde görmeye kalktım,yok efendim abartmayınızdır.
dünyanın herhangi bir yerindeki kızdan zerre farkı olmayan kızdır.
izmirli çirkin kız yoktur, varsa da gelin gelmiştir.
harbi harbi güzel değildirler.
(bkz: Rum kızı)
çoğunlukla güzel kızlardır. ama izmire dışarıdan göç edip ' ben izmirliyim ' diyen kızlar hariç.
Özellikle bornovalı olanlar tam bir hatunlar. Ouysh.

Not. Bornovalıyım.
Güzel bulan erkeklere mübarek olsunlardır.

Güzel bulan bana yaklasmasin mümkünse.
giyim kuşam- birazda rahatlıkdan kaynaklanan, aslında öyle olmayan psikolojik güzellik.

köyden şalvarlı az buz güzel bir kızı alıp giydirsek, mini etek, saçlara 2 fön. çok çok az makyaj. al sana ( oha lan kıza bak taş gibi ) aslında izmirli kızlardan bile daha seksi ve daha çekici olduğunu gösterebilir. gösterebiliriz.
güzel dedikodusu çıkararak piyasasını yükseltmeye çalışan normal türk kızıdır işte en fazla olsa ne olabilir ki.
görsel
Çok güzel olurlar.
sözlükçek bütün yazarlar bu kızların orospu olduğuna hemfikir sanırsam.

açılan başlıklar o yönde çünkü. *
Bi ankara kizlari degildir. Ya da adana.
Ayrı bir dünyanın kızlarıdır. Orospu diyerek genelleme yapanlar genelde eli sikinde bir erkek müsveddesi veya kezbanın hasıdır.
türkiyede yaşayan rus kızlarına göre pasif kalan (giyim , yatak, makyaj etc etc) kız güruhu. gerçi rim job yaparken kzın ağzına osurduğunda rus snin amına koyar kapıyı çeker gider -bunlar öyle değil osuruk kokusuna bile bağımlıdırlar.
laik ayağına kaşarlık yapanları boldur, en çirkef ve vatana hayırsız kızlar burdadır. Tek derdi sex olan kızdan ne beklersin ki.
sevgilisi olan bi erkeği bile ayartabilicek kadar alçaktırlar.
kendilerini güzel sanmaları da ayrı bi komedidir, nerde çirkin kızla tanıştıysam hepsi izmirli ydi.
dini yobazlık olarak görürler, ateisttirler.
senarist ve genç oyuncu arda çakının kaleme aldığı sitcom dizisi.
istanbul kızlarının daha güzel olduğu gerçeğini değiştirmeyen kızlardır.
siz tartışa durun , sezen aksu efsanevi bir şarkı yapmıştır haklarında.