saygı duymak için bulutlara bakmaya gerek olmayan, o saygıyı hep içinde yaşatan bir şehrin insanları için hiç hayret verici değildir.
not: kime söylüyorum ki.
edit: kaçmış başlığı açan başa kalmış
Ağzı fotoşop gibi duran sülyet. Daha iyi bir şey bekliyorduk.
allah diyen aslandan ve üstünde arapça harfler yazan bebekten bin kat daha etkileyici,
inandırıcı; çünkü gerçektir. photoshop falan yok.
biraz daha uğraşılmış olsa yerdik ama bir daha ki sefere diyorum.
(bkz: fail)
(bkz: allah diye bağıran aslan)
gerçek olmayan siluettir.

keşke fotoşop olsa, bildiğin paint terk.
saygı oluştutmak için paintte ağız yapmaya gerek yoktu. her hali ile güzeldir zaten. saygı duyulur.
(bkz: aydınsın kardeş ibretlik bir paylaşım)
ilahi bie suliyettir. 1 kişi tarafından görülmüş ve fotolanmıştır. fotoyu ise görenlerin hiç biri benzetememiştir.
ağız kısmını paintle yapmaya hiç gerek yoktu. Sonuna kadar saygı duyuyorum ibretlik bir paylaşım.
ağzı da orjinal olsaydı süper olurdu silüeti.
ayrıca; adam paint uzmanı beyler.
bari photoshop, 3D max, adobe firefox gibi programlarla yapılsaydı. paint bu ağzını kıram.
Atatürk'e benzetmek ayıp olmuş. benzemiyor ki benzetememişsiniz.
salak salak lanse edilen buluttur. görüp saygı duruşuna geçen olduğuna kesinlikle inanmıyorum fakat saygı duruşu pozisyonu alan varsa tek kelime ile maldır.

ulan ata ya saygı bu mu?
bu mu ata yı yaşatmak?
adamın ölmeden söylediği, öğütlediği onca sözden sonra, hala daha ona yakıştırılan tutum bu mu?
hani düşüncelerini alacaktık? hani kaş, göz, yüz, o, bu hikaye, vücut boştu? hani önemli olan fikirlerdi;

"Benim naçiz vücudum elbet birgün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." diyor adam, sen hala daha buluttan atatürk çıkarma peşinde...

eyy gidi ey, böyle böyle insanlara nefret ettiriyorsunuz mustafa kemal'i sonra biz anlatmaya çalışıyoruz bunlar gerçek atatürkçü değil, gerçek kemalizm bu değil diye.
Anıtkabir'in türbeleşeceği endişesine yol açan fotoğraf.
görse idi her halde en başta atatürk'ün dalga geçeceği gayretkeşliktir, siluet falan değildir. yazık, hala nelerle uğraşıyoruz.
fotoshop değil arkadaşlar.Bu silüet in aynısı her senede bir bir dağdada gölge olarak çıkıyor.Ve ayrıca bu silüetlerin resmi bizzat anıtkabir de sergilenmektedir.
fotoşok olmuş bu arkadeş. aslı olmayan siluettir.
(bkz: allah diyen klima)
o bulut konya da ne olur onu da açmalılar, bu kadar kolay değil trolllük, yaratıcılık ve sebat lazım..
kemalistleri gırgıra almak için uydurulan buluttur. atarlı ergen berkcanın işidir.
kemalizim din değildir mucizeyle işi yoktur .
hemide izmir de, bu kadar olur.
illa olağanüstü bişeymiş gibi algınlanması, yani bunun açıklması ne, neye göre nasıl bir mana kazandırılıyor bu duruma. yani belki de diğer bir bulut da bilmem nerenin bilmem ne köyünün eski muhtarının siluetidir.mesela....
eğer bulut resmi buysa çok açık bir oynama var resimde.
yapmayın etmeyin, millet keriz siz akıllısınız değil mi?
ayrıca bulutlar her türlü şekle girebilir, aslolan bizim şeklimizdir. izmir gibi bir kale ister bulutlarda atatürk silüeti görsün isterse görmesin değişmez.
izmir bu! düşmez.
sadece izmirde görülmesi çok manidardır.
Atatürk'e benzetmeye bin şahit gerek. Anlaşılan izmir, o kadar şahidi toplamış, ne diyim.