bugün

emniyetin yaptığı sayımlara göre 1.081.947 imiş. merak ediyorum hz muhammed'in kaç tane imzası var koca izmir'in milyonlarca aracının üzerinde!
Gurur vericidir.
Ayrıca gelen tepkilerden anlaşılacak badire hz muhammedin imzasıdır.
(bkz: Hz muhammedin imzası) *
götünüze girecek araç sayıdır.
bir milyon seksen bir bin dokuz yüz kırk yedi araçta bulunan imzadır.
gururla arabaların arkasına yazdırılan imzalardır. insan her baktığı yerde bu imzayı görünce mutlu oluyor.
söz konusu araçların içindeki insanların tebrik edilmesi gereken durum. yalnız izmi nere? 82. il mi?
(bkz: sözlükte baş gösteren l ve r harfi kıtlığı)
(bkz: küsuratlı sayı verince inandırıcı olmak)

bazılarına batan araç sayısıdır. özelden biri hz.muhammed'in imzasını gönderirse sevinirim.
anlaşılan birilerine fena batmış hatta makattan girmiş araç sayısıdır.
araç değil adeta bir panzer bir tannkk!

(bkz: mka imzalı araçlarla laikliği muhafaza etmek)
Hakimiyet kayıtsız şartsız allahindir böyle bir araba arkası yazısı mı varmış? sorusunu akla getiren başlık.
tebrik ediyoruz "gavur izmir"lileri ama, bir de ne işe yaradıkları konusunda da bizi aydınlatırsa araç sahipleri ve onlarla övünen sözlükçüler, anlaşacağız.

bir bursa nutku'na dahi sahip çıkamayacak derece pusmuş, habire "abi adamlar heryeri sardı" diyip kendi uğultunuzla deli divane olmaktan başka ne yapıyorsunuz? geçen yıl "türkçe olimpiyatları" gibi bir cemaat organizasyonuna ev sahipliği yapan o şehirde siz nerelerdeydiniz acaba? efendim? "ama o başka" mı diyorsunuz?

1 milyon kemal atatürk imzalı araç sayısındansa, gözünü budaktan esirgemeyecek ve zincirlerinden başka kaybedecek birşeyi olmayan bin kişilik maden işçisinin grevini yeğlerim ben.
Hakimiyet kayıtsız şartsız allahındır yazan araç sayısından fazladır.

"baby on board" yazısı kadardır.
elimde olsa her birini tek tek tebrik etmek istediğim araç sahiplerinin toplam araç sayısıdır.
güzel araçlardır efendim.
yobazlar için o araçlar birer tanktır.yobazlar bir imzandan bile bu kadar korktularına göre sen ne büyük adammışsın be atam.