bugün

yol gösterecek nitelikteki tekniklerdir.
(bkz: french kiss)
öpüşmeyi düşünen kişilere çok iyi yol gösterecek tekniklerdir. bu teknikleri öğrenen kişi partnerini mutlu edebilir.
dudaklarınızı kullanın ama dilinizi içeri sokun ve dişlere dikkat...
--spoiler--
ağzınızı tamamen açın
partneriniz kafasını boydan almaya çalışın

--spoiler--

BEN DENEDiM ÇOK MEMNUNUM SEVGiLiM ÖLDÜ.
kesinlikle dudaklarınızı hafifçe ıslatmalısınız. tükrükleyin demedim öküz gibi.....
(bkz: gözlerinizi açmayında)
nefes kontrollerini iyi tutturun.
https://www.youtube.com/watch?v=9Vl2QO6YgH4
Abi açken yapmayın şunu. Ağızda kokmasın lütfen.
(bkz: piercing)
ıslak dudaklar olmazsa olmazdır. ne o kurumuş dudaklarla öpüşmek zımparalıyormuş gibi.
dili kullanmak önemli.. ben mesela direkt dili saldığımda kız beklemiyorsa o an 'oha o ne' moduna giriyor.. halbuki şap diye kapması lazım dili.. *
asla sevmediğiniz birini öpmeyin ve teknik değil, aşk işi olduğunun bilincinde olarak içinizden geldiği gibi öpün.
dil kaslarinizi gelistirme suretiyle cok daha basarili sonuclar doguracak olan uygulamaya tabi tutulasi tekniktir. ilk asamada dilinizi pierce etmeniz onerilir, ardindan 5 kilo agirlikla baslayip, 20 kiloya kadar cikan agirliklar ile dilinizi calistirmaniz bu teknigi gelistirmeniz acisindan hayat kurtarici etkendir.
amuda kalkarak.
böyle yiyici tarzda lakin hissettirmeden, hırçın fakat esrarengiz, haşin ama güvenli, çıldırtmalık ancak yetersiz.
hülülüps şeklinde öpüşeceksin hacı. öpüşürken dudaklarını oynatarak hülülüps diyeceksin.
Soldan opusmek her zaman iyidir.
2 elinizle dilberi kavradıktan sonra nefes bile almasına fırsat vermeden yumulmaktır fazla abartmamak gerekir.
Sağ el partnerin sol bacağının en üst kısmında hafif masaj yapacak. Sol el kafanın tam arkasında ne çok sıkacak ne de çok gevşek pozisyonda olacak. Sonra kafa partnerin 45 açı ile tersine yatırılarak ağız tam olmasada yarımın biraz fazlası olarak açılacak. Dil yavaşça ağızdan dışarı çıkıp partnerin burnuna sokulacak. Böyle beklenmedik sürprizler yapılmalıdır.
iyi öpüşmek için bol bol pratik yapılması gerekir. Kimsenin ilk öpüşmesi mükemmel değildir. (bkz: Çapkın yazar)