bugün

sözlükten çıkmaya hazırlanan yazarın,diğer yazarlara bulunduğu tebliğ.
(bkz: zıbar yat)
biri bişey dese de sözlüğü kapatıp 2 rekat ders çalışsam diye beklerken, tam da umutların tükendiği anda gelen başlık***
gece geç saatlere kadar msn'de olan bünyelerin çıkmadan önce arkadaslarına yazmaları gereken iki kelime.
gece yatarken sevdiklerine sunduğun iyi dileğin.
(bkz: eyvallah)
uyuması gereken herkese söylenebilecek en güzel ve içten söz...
iyi gecelerin baska bir versiyonu.
windows'u türkler yapsaydı, muhtemelen windows'Un kapanırken vereceği mesaj olurdu bu.

-ayarların kaydediyorum, az sabret lan !

-hah biti kayıt işi, şimdi kapanacağım lakin...

Burada kullanıcı'dan veri girişi istenir ve iç ses devreye girer kullanıcının "ee lakin derken, ne istiyorsun kapanmak için" ve sonra bilgisayar devam eder.

-araya bir 50 dolar sıkışmış, kapanamıyorum...

iç ses dış sese dönüşüp hemen rüşvetini verir veee

-windows kapatılıyor...

iç ses yine devrede "selametle, rüşvetçi pezevenk, selametle..."
uyanık kalmak istiyorum, sen uyu. şehir yine çok güzel. bir köpek sesi kulağımda, rüyana girsin.. güneş dışıma düşüyor olmalı, bu sabah neremden doğacağını merak ediyorum. uyandığımda nereme kaçmış olacak yalnızlık hesabını yapıyorum.
kafam karıştı yine.
seni düşünüyorum..
"yorgunum" tesadüf işte.. "ben de" ha bir de telden bir idam ipi boğazımda. hem kesecek hem sallandıracak. yetmez ya bana hiçbir şey, acım bile katlıyor diğerlerini. korkma ölmüyorum, sadece deniyorum.
sabah oldu.. merakım senin de ötende.
iyi uykular diliyorum..
yatarken karşı tarafı düşünürek söylenen sevgi dolu sözdür. cevabıda bir yankıdan farksız olur.
bir yekta kopan öyküsü. bir de baktım yoksun isimli kitabının son öyküsüdür.
kardeşe söylendiğinde daha bir manalı olan söz.
her gece kesin birinden duyulan söz. bu arada hadi bana iyi uykular artık.
en iyisi uyumak artık bunu anlıyorum şu dk itibariyle . burayı da twitter a çevirmeden önce uyumalı . iyi uykular sözlük .
iyi uykular daha hoş.
vaktin geldiğini anlatan cümle. iyi uykular sözlük.
öperim seni sözlük, gizli mi söyleseydik ne abazan derler falan mazallah. ''hep kadınları suçluyosun yeeaaa''* şeklinde hakaretlere maruz kalmayalım, iyi uykular sözlük!
"saat olmuş 4.40, söyleyip de uyumalı tabii" cümlesinin akılda belirme nedenidir.
ya o değil de bi sigara versene be sözlük.
bu gece daha erken olsun sözlük, iyi uykular.
Birbirimize, her an her saniye söyleyebileceğimiz güzel sözdür….ömrümüzün yarısını uykuyla geçiren bizler, diğer yarısını da uyutulmakla ve uyutmakla geçiriyoruz… manalıdır.
Bencede herkes uyusun artik gec oldu daha dogrusu sabah oldu.
haydi Allah rahatlık versin iyi uykular.
Samimi olunan insanlara karşı kurulan cümle.

Hadi hepinize allah rahatlık versin.