bugün

adil bir yönetim gösteren değerli hakem. tebrikler.
Anası babası belli olmayan imansız hakem. Kesinlikle fenerbahçenin hak ettiği maç.

Not : Bir GS taraftarı olarak yazıyorum.
adamdır.
Fenerbahçe yi katleden hirvat orospu çocuğu dur.
kendisi için şunu diyeceğim braga-fenerbahçe maçı için düğün dernek 2 den de alıntı olacak. ulan ivan bebek 40 orospu birleşse senin gibi bir piç doğuramaz!
Çeyrek finalde Ivan Bebek kimle eşleşecek acaba?
1.gol ofsayttı verdi
2.penaltı pozisyonu ofsayttı
3.penaltı penaltı değildi topal ellerini göğsünde birleştirip kapatmıştı
4.kırmızı kartta haksızdı

adam 1-1 olan maçı kırmızı kart+penaltıyla bragaya zorla vermiştir

ha fener çok mu iyi oynadı?

ezik bragaya bastırıp 2 tane atamadık saçma sapan pozisyonları kaçırıp hakem eyyamına resmen göz yumduk

bence uefaya başvurup bu maçın tekrarı istensin bu kadar maçın sonucuna direkt etki edecek hatada fazlaydı..
fenerbahçe'nin elenmesine sebep olan hırvat hakem.
76 entry ve ''bebek'' i görünce kız sandım ibine çıktı. hakemmiş.
20 yıldır futbol izliyorum. bir maçı bu denli katleden, bir takıma bu kadar avantaj sağlayan başka hakem hatırlamıyorum. 17 mart 2016 braga fenerbahçe maçı ile fenerbahçe nin çeyrek finalini gasp etmiştir. bu maçta braganın buz gibi ofsaytını gol vermiş. buna rağmen fener 1-1 lik skoru sağlamış. her şey fenerin kontrolündeyken tekrar devreye girmiş ve bir anda haksız penaltı ve kırmızı kart ile bragaya çeyrek finali vermiştir. tebrikler, dünya döndükçe fenerbahçe taraftarlarınca her zaman anılacaksın.
fenerbahçeyi bu akşam katleden hakem bozuntusu.
(bkz: hoş geldin ivan bebek)

şaka bir yana taraflı olmasını şu görüntüden sonra anlayabiliyorum.

https://pbs.twimg.com/media/BwJ56kOCcAElB8m.jpg

(bkz: acı var mı acı)
Maç bitti hala orospu çocukluğu yapıyor.

Fenerbahçeyi avrupadan eden kravat. Uefanın ayıbıdır açık ve net. Takımı 9 kişi bırakıp penaltı verdi daha napsın feneri durdurmak için bu şerefsiz . Zaten tarih boyunca bu kafir avrupa yiğit Türkleri hep böyle ayak oyunlarıyla durdurmuştur.
Annesini bu gece rospu yapmış hakem.
Adil yönetimin fenerlileri delirttigi mac.
Verdiği tüm kararlar yerinde idi.
Penaltı, penaltı değildi. Bu şekilde braga fener maçının kaderine etki eden hakem.
Ne kadar yokluktaysa ben bu kadar yarrak meraklısı birisi görmedim.
Orospu çocuğu.
dünya böyle kaliteli ors çocuğunu tanımış oldu. teşekkürler fenerbahçe.
tarafsız yönetimiyle alkışı haketmiştir.
Allah büyük bu maçtan aldığın para boğazından nasıl geçecek lan kanı bozuk? Nasıl rahat uyuyacan bu gece? Ulan bu herifi fenerin her avrupa maçına veren hakem Heyetininde....
tanım:Kanı bozuk şeref yoksunu hırvat hakem
Bence hakem hiç hata yapmadı. Her şeyi bilerek yaptı. Piç.
https://twitter.com/EmreE...status/710583217376665600
Daha önceki maçlarda vermiş olduğu kararlar ortadayken başka hakem yokmuş gibi tekrar bu maça bu herif veriliyorsa amaç bellidir. Bu gece edilmedik küfür bırakmamıştır.

Braga'nın en etkili oyuncusudur.
hakemlerde insan olduğu için hata yapabilir normaldir ama yaptığı tüm hataların maçın kaderine etki etmesi taraflı tarafsız hangi gözle bakarsan bak boktan olan olaydır. bir daha uefa da fazlaca maça çıkamayacak olan hakemdir.