bugün

an itibariyle "veritabanı bağlantısında problem oluştu" yazısıyla karşılaştığımız sözlüktür.
uludag sözlük'teki abazan gençliğin sol frameyi doldurmasından dolayı geçiş yaptığım yer. 3 sözlük arasındaki en düzeyli yer gibi izlenimledim son 1 ayda. ama dezavantajı en az popüler olanı olması.
entrye giri adını vermiş sözlüktür.
yazılacak bir yer değil. bura daha iyi.
birkaç defa girdiğim, biraz sempatik sözlük.

üye olmaya kalktım on entry yazamadım.
ne kadar yavşak ve sırnaşık bir ortam olduğunu, her girişimde gördüğüm evlilik ilanları ile tekrar anladığım platform.
nickaltından sevişmek ve evlenmek başlığında detaylı okuyabilirsiniz.

--spoiler--
ichgeheindaskino ve olahabeoy evlendiler. kendilerine sonsuz mutluluklar!
--spoiler--
bu sitede orta ya da uzun vadede barınabilen insanda açık bir arıza ararım. sağlam bir mazereti yoksa çekilecek dert değil.
sol frame si kağnı hızıyla akan sözlük. iyidir güzeldir lakin sıkıyor bir süre sonra.
yeni açılmış bir sözlük sanırım. hayırlı olsun.
zamanında bünyesinde bulunduğum sözlük. ama bir uludağ sözlük değildir.
dün akşam 3 aylık yazar iken, yazarlığımın alındığını öğrendiğim sözlük. nedense hiçbir anlam veremedim. yazılarımda siyasi, dini, cinsel içerikli hiçbir abartı ve saldırı olmamasına rağmen bu işlemi yapmışlar. kesinlikle geri dönmeyi düşünmediğim sanal ortamdır.
sol frame de sevgilisi eksik olmayan sözlüktür.
ulan sol frame ye ne zaman baksan kesin sevgiliyi şöyle sikerim yok sevgilimi sinemada nasıl öperim, vay efendim sevgilimin amına elleyince ıslaklık geldiğini hissettim. tamam amk tamam sevgilin var yeter insanı bunaltıyor bu sözlük itü sözlük yerine itü çöpçatan olsa daha yerinde isim tercihi olurmuş. gözünü sevdiğimin uldağ ı her çeşit her renkten insanı barındırıyor ve sol frame sürekli hareketli geçiyor.
keyfi olduğu kadar basiretsiz ve samimiyetsiz moderasyonu olan sözlüktür.

http://www.uludagsozluk.com/e/15812515/
kaliteli sözlüktür.
gramer hataları adı altında bir sürü insanın hesabını gerekçesiz silmiş dangalak bir moderasyona sahip sözlük. tamam silsinler bir şey demiyorum fakat geride bir sürü sikko troll'e dokunmazsan işte burda haksızlık vardır kardeşim.

e be amcıklar, bütün girilerimi getirin bir tane noktalama hatası varsa veya herhangi biriyle laf dalaşına girmişsem, hakaret etmişsem bir tane gösterin ben kendimi dava edeceğim, söz.

o kadar emeğimi gözünü kırpmadan silen moderatöre ve sevgili ailesine sevgilerimi iletir, sözlüğünü güzel günlerde götüne sokmasını temenni ederim.
fake nick kullanmak moderasyona yakın olanlara ya da moderasyondan tanıdığı olanlara mahsus. hatta ayrıcalık. moderasyona yakın değilseniz aynı ip'den giriş yapan ama hiç birbirlerini oylamayan hatta aynı ıp'den aynı entry'e oy vermemeye özen gösteren yazarları bile uçuruyorlar. yeter ki kafaya takmasınlar. velhasılı boktan bir moderasyonu vardır.
moderasyonu kadardır.
iki tane hafif meşrep entryi girdik diye yazarlığımız silindi.
sikimi yesinler, hepsinde yazarlığım var, onlara mı kaldık?
en güzel yanı oylanma özelliği. gerisi düşünüldüğünde fazla yapmacık, kasıntı bir yer.
desti izdivaç sözlüğü.
bizim mod'lar gelişmelerden kitap duyurusu yapar.
bunlarınki 'olay olay olay' diyip iki yazarın evlenmesini duyururlar.*
gelişmelere bakan uludağ ilim irfana, itü dünya evine sardı der.
desti izdivaç sözlüğü imiş. dur giriş yapayım. *
birçok açıdan uludağ'dan kaliteli olan sözlüktür.
kanka muhabbeti ile forum havasında destekli entry/girilerin yazıldığı, oylandığı, favorilendiği sözlüktür.

tek bir arkadaşınız bile olmasın bakalım. o zaman görün okunmak nedir, oylanmak nedir, favori nedir...

bu sözlük ayrıca en sevdiğim insanla arama girmiştir.bu nedenle artık sevilmeyendir.
Bizim onları övdüğümüz, ama onların bize küfür ettiği sözlük.
her iki sözlükte de yazarlığım bulunmasına karşın uludağı tercih etmeme neden olan sözlüktür.
mühendislerin rağabet ettiği bi çeşit sözlük türevidir. sanınırım bir grup mühendis yazar ile dikkatleri üzerlerine çekebiliyorlar.
güncel Önemli Başlıklar