bugün

kendileri genellikle medyanın ağzına dolaması sayesinde içimize ikrah getiren yahut birbirlerine davranış biçimleri mıncık mıncık yapış yapış olup üstlerinden sahtelik akan çiftlerdir efendim.
iki mıknatısın aynı kutupları.
(bkz: kim kardashian justin bieber)
(bkz: demet akalın önder bekensir)

sokayım sizin ilişkinize.
(bkz: bora kozanoğlu - eda taşpınar)
fahriye evcen-özcan deniz.
sinem kobal - arda turan .
6-6. en itici çiftlerden birisidir. ipten olmasa da tavlada marstan kurtarır adamı. *
birbirlerinden çok pis nefret eden ve resmen kıskanan fakat birlikte çalmak zorunda kalan iki kemancıdan oluşan çiftlerdir. hele bir tanesi çok iyi çalıyor, diğeri ise onun vokallerini yapıyorsa hatta bunlardan bir tanesi metal müzik dinleyicisi ise bonus iticilik kazanır durum. bu çiftlerin duygusal hiçbir bağı bulunmamasına rağmen korodan bir eleman kemancılar nerede diye sorduğunda bu ikisini yanyana gelmekte gördüğü için bu insancıklar bir çift kemancı olarak adlandırılır. sürekli itişip durular ve iticilik yayarlar. ufak bir işaret yaparak birbirlerinin nota kağıdını, enstrumanını, reçine kalıbını alıp dibine kadar girerler bunlar birbirlerinin. çalmadıkları zaman oturup sinirli sinirli bakınır ve karşısındakini kıskanırlar. en kötüsü budur, çünkü yaşadım, gördüm, içindeydim, biliyorum!
platonik - aşk.
pınar altuğ-yağmur atacan.
(bkz: atacan ile yatacan)
balkonda kucak kucağa oturan, ulu orta öpüşen, kimseye aldırmadan sırnaşık sarnaşık oturan, öpüşüp koklaşırken odanın kapısını kapatma zahmetine girmeyen, her an her yerde vik vik vik kucak kucağa dudak dudağa!!! off buhran sebebidir.
demet şener - ibrahim kutluay
(iticilik burda kadın tarafından geliyor. ibrahim'e fazla yüklenmeyelim.)

tuğba coşkun - memetali erbil
nefise karatay - memetali erbil
(bi ara çok iğrenç fotoğraf çektirmişlerdi. hatırlamak dahi istemiyorum. nefise bu adamdan ayrıldı, iticiliğinden eser kalmadı aslında.)

yeşim erçetin - emre matraş
(bunların da birkaç gün önce "yatak odası" fotoğraflarını gördüm. beckham'lara özenmişler ve tek kelimeyle mide bulandırıcılar.)
yeşim erçetin - ozan orhon
(reyting için ne hallere düştü bir zaman bu iki zavallı.)

victoria - david beckham
(burda da iticilik kadından geliyor. adamı da kendine benzetti.)

arzu balkan - tamer karadağlı
(bir zamanlar millete kus gelmişti bu ikiliden. rezil ettiler kendilerini.)

alex (diye biri. kim ve ne olduğunu bilmiyorum) - bekir aksoy
(bunları da magazin sayfalarından tanıyoruz. bütün yaz havuzda, denizde, kumda, her yerde yiyişerek basına poz verdiler.)
sürekli bir cıvıklık halinin olduğu çiftlerdir. ama aşkitoommmm diyerek etrafındakileri kendilerinden soğuturlar iyice. birde facebook ta duvarlarında sürekli bal böcüğüm meleğim gibi şeyler yazarlar birbirlerine. böyle çiftler itici geliyor bana. * *
uğur dündar-kemal kılıçdaroğlu.
kesinlikle arda turan- sinem kobal.
safiye soyman - Faik Öztürk çifti.
kesinlikle cem özer - nurgül yeşilçay.

edit : harun tan - ebru şallı beni affetsin az kaldı unutuyordum !
eda taşpınar ve bora kozanoğlu.
ibrahim kutluay - demet şener, harun tan - ebru şallı ve türevleri
(bkz: yiv) - (bkz: yay).
Takım elbiseli efendi erkek rastalı kız. Yolda gördüm olamaz böyle itici bir çift anya ve konya beraberliği.
(bkz: mr and mrs smith)
zengin erkek, havalı kız.
uzun çocuk - kısa kız çifti. al cebine koy kızı öyle gezin.