bugün

Mezun olamadan ailevi sebeplerle bıraktığım üniversite.
orman ve endüstri mühendisliği bölümünü yatarak kazandığım üniversite,Bakalım ormanda neler yaşanıcak.
Kapı için buyrun:
görsel
yıllardır hayalini kurduğum ve sonunda kavuştuğum üniversitedir.
her zaman olduğu gibi sorundan geçilmiyor, yüksek lisans başvurusu yapayım dedim. online olarak başvuru yapıyorsun öncelikle.
mezun olunan bölüm kısmında mezun olduğun bölüm görünmüyor aq bu yüzden başvuruyu da tamamlayamıyorsun. salak saçma sistem yapıyorlar. çoluk çocuğu oturtuyorlar galiba bilgi işlemde.
gene harikalar yaratan üniversite, yüksek lisans başvurusunda bulundum. dün yani 11 ocakta başvurular sona erdi yüksek lisans için, ön başvurularda mülakata katılacakların duyurulacağı tarih 15 ocak. yani pazartesi günü. komik tarafıysa 16 ocakta mülakat var. orospu çocukları sizin yapacağınız akademik takvimi sikeyim.
Cerrahpaşa tıp fakültesini yıkıyorlarmış diye duydum. Derdi ne acaba? Neden yani ben anlam yükleyemiyorum? Ağaç bırakmadın bari bırak tarihi yapıtlar kalsın. Oraya da mı avm?
görsel

hükümetin muhteşem girişimleri sonucunda bu karikatür gerçeğe dönüşecek, zaten siki tutmuş eğitim sisteminin iyice anasını sikecekler.
eski usul eğitim sisteminden bir türlü kurtulamadığı için özellikle sosyal bilimlerde öğrencilerine verecek pek az şeyi kalan üniversite.
labirent gibi nasıl mezun olunur bilmiyorum.
harika bir üniversitedir.
Edebiyat fakültesi için bilgi almak isteyenlerin bana ulaşabileceği üniversite.

Aynı zamanda kuruluşu 1453 olmayan üniversitedir. *swh*
hakkında soru sorularak vakit kaybedilmemesi gereken üniversite.bölünme muhabbetleri vs var amına koydular burasının şu siktimin kapısını da ikide bir atmayın.
edit: eksileyen beyinsizlerin üniversitenin istanbul üniversitesi ve istanbul üniversitesi cerrahpaşa olarak bölündüğünden haberi yok sanırım,umarım tercihinize yazmışsınızdır hadımköy kampüsünden de eksilersiniz artık.
Şimdi burayı tercih edecek olan, okumuş olan, gitmeden önce bilmemiz gerekenleri bilen, bir ÖSS bir ygs evladı Yok mu?
Yeryüzünde öğrenci işleri kadar sinire dokunan yer var mı merak ediyorum.
Türklerin ilk Üniversitesidir.
1453 yılında kurulmuştur.

Bu köklü Üniversite dışında okuyanlar okul okudum demesin bi zahmet.
Su an ekonometri dersinde uyudugum universite. 2 ayran içtim demek uyutuyomus gerçekten.
Dönem itibariyle yatay geçişle öğrencisi olduğum, edebiyat fakültesinde yıllarımın geçeceği canımın içi üniversite *
ben burada enformatik bolumunde yuksek lisansa basladim. oldukca guzel bir bolum, pek cok guncel bilisim konusunda ilerleme sansim vardi. neyse, bilimsel hazirlik verdiler bana, ki ben calisan biriyim. yine de sorun yok dedim, ilk donem aldigim dersi aa ile verdim. bu donem de alacagim dersi vermek vardi aklimda, ne yazik ki sanirim boyle olmayacak. cunku hala dersi alamadim. okulu ikiye bolmusler, ve benim almak istedigim ders digerinden. bu adamlar bununla ilgili hicbir hazirlik yapmamislar, ve okul acilali 1 ay oldu, ben hala derse kaydolamadim. kusura bakmayin ama boyle sorumsuz bolum, boyle sorumsuz okul olamaz. ulan 8-5 calisan adamiz, buna ragmen her hafta bir gun derslere gitmek icin gece 2-6 calisma aldim ki ertesi sabah ise gitmeyeyim. bu ibneler kiclarini kimildatip, yardimci olmuyorlar. birakmanin esigindeyim su an, tek bir damla kaldi. ki faydali da olabilirdim, zira turkiyenin en teknolojik firmalarinda calisiyorum, ve ulasabilecegim milyon tane insan datasi var.
öğrenci işlerinin ''burada işlerin yüzde yetmişini öğrenci yapar'' dediği okul. yıl olmuş 2018 daha hâlâ ders onay çıktısı al danışmana onaylat bir nüsha enstitüye bırak bir nüshayı sakla. yakışmıyor o cânım güzel kapılı okula.
Kütüphanesinin manzarası;

görsel
Okuyan arkadaşlarımın her zaman için “ şu meşhur giriş kapısı yıkılsa okulun puanları 50 puan düşer.” Diye niteledikleri üniversite.
kaydımı sildirdiğime pişman olduğum üniversite. ne güzel eğitimime devam edecektim.
Gönüllü sosyal dayanışma ve yardımlaşma kapsamındaGençlik ve Spor Bakanlığı ile istanbul Üniversitesi ortak projesi olan Gönüllülük Okulu, "gönüllü öğrencilerini" arıyor. Huzurevi, Okul, Sağlık ve Spor temalı sınıflardan oluşan okulumuzda haydi sen de yerini ayır.
Son Başvuru tarihi 15 Şubat 2019
Başvuru ve Detaylı bilgi http://www.damlaiu.com

Devam eden okul yenileme/ dönüştürme projeleri kapsamında nice hayatlara dokunarak, mutlu etmeye yardım etmek için #birgönüllüyeter
üniversitemdir, odtü ve boğaziçi'ye kafa tutar.