#birgönüllüyeter

• görsel
    Günaydın sözlükcüğüm Uludağ,
    Gelenekselleşen köy okullarına tadilata devam.

Herkesin yapabildiği iyi, güzel şeyler vardır hayatta, karıncanın tuttuğu yol gibi..

#birgönüllüyeter projesinden sevgiler,

Mutlu sabahlar.
  • şikayet et
  • 44385414
  • günün fotoğrafı

1905.
  • görsel
    Artık dikili ağaçlarımız var!
    11.11.2019

#gelecegenefesol

#birgönüllüyeter
  • şikayet et
  • 42401439
  • anın görüntüsü

32450.
  • görsel
    #birgönüllüyeter projeleri okullar için il, ilçe, köy derken Yağmurlu Antalya Konyaaltı da orlaynım, akşama kaleiçi planları olanları bekleriz
  • şikayet et
  • 41451238
  • anın görüntüsü

32102.
  • görsel
    #birgönüllüyeter

Bir subay aşkı, bir asker ocağı...
  • şikayet et
  • 41357850
  • yazarların erken uyanma nedenleri

79.
  • sabaha taç çizgisi kenarında atak yapan kanat oyuncusuna kayarak giren sağ bek gibi girmemi sağlayan,
    yaklaşık 1 yıl boyunca yoğun çabalarla onca kişiye ulaşıp durumu anlatıp projelerden bıkmadan bahsederek bugüne "proje onayı tamamdır. hazırlıklara başla. günün ilk başarı kutlama kahvesi benden:)" mesajıdır musmutlu uyanma sebebim.

okul yenileme/dönüştürme #birgönüllüyeter projeleri esnasında fark ettiğimiz Maddi durumu oldukça yetersiz ama çok başarılı 20 öğrenciye yurt içinde, 4 öğrenciye yurt dışında (alanlarında oldukça başarılı eğitimi alıp, ülkelerine yararlı olabilmek adına daha güçlü dönüşleri olması temennisiyle) tüm engelleri ve imkansızlıkları bugün aştık, çok mutluyum be sözlük! Çocukluktan bu yana hayalini kurduğum her şeyi tek tek emin adımlarla gerçekleştirmenin hazzı, hiçbir cümle ile anlatamayacağım sanırım.

o zaman başlıyorum; başta her daim yanımda olan destek veren uykusuz günlerini buna adayan, her sabah kahvesi ile desteğini hiç esirgemeyen kahveci beye, sözlükte görülmeyen ama çok yardımcı olan daimi irtabatım kesilmeyen o muhteşem doktor beye (izlanda, Norveç kanadından çok çok desteği ve yardımı oldu zira) ve en son dış işleri bakanlığından fikrime destek olması yetmeyerek bunu ilgili makama duyuran tüm çalışanlarına (sözlüğün görünmeyen kahramanlarına:)) hepinize ayrı ayrı buradan minnetlerimi sunuyorum, bin teşekkür!
    iyi ki varsınız hepiniz.

Mustafa Kemal Atatürk 'ün “Sizi birer kıvılcım olarak gönderiyorum; alevler olarak geri dönmelisiniz.” sözüyle çıkılan bu yolda,
    Çocuk gelecektir, geleceğimiz için çalışmaya ve çabalamaya devam edeceğiz.

karlı bahar sabahından sevgilerle...
  • şikayet et
  • 41310517
  • anın görüntüsü

31470.
  • görsel
    görsel

#birgönüllüyeter projeleri ile işlerimin kesişimi günü bitirtmeyebilirdi.
    Olsundu...
    O meşhur maviyi görene dek sevgilerimle gökyüzü:)

Not: kahve kabul edilir.
  • şikayet et
  • 41137304
  • istanbul üniversitesi

572.
  • Gönüllü sosyal dayanışma ve yardımlaşma kapsamındaGençlik ve Spor Bakanlığı ile istanbul Üniversitesi ortak projesi olan Gönüllülük Okulu, "gönüllü öğrencilerini" arıyor. Huzurevi, Okul, Sağlık ve Spor temalı sınıflardan oluşan okulumuzda haydi sen de yerini ayır.
    Son Başvuru tarihi 15 Şubat 2019
    Başvuru ve Detaylı bilgi http://www.damlaiu.com

Devam eden okul yenileme/ dönüştürme projeleri kapsamında nice hayatlara dokunarak, mutlu etmeye yardım etmek için #birgönüllüyeter
  • şikayet et
  • 41093860
  • Gündemdeki Haberler
    güncel Önemli Başlıklar