bugün

aileden dolayı küçüklükten beri sürekli gidilen okulun şahsımca çok istenilen ve en sonunda kavuşulan bölümüdür. bu sene yine örgün öğretimin tavan puanı ile ikinci öğretimin taban puanı arasında ciddi bir fark oluşmuş. bu durumun sebebi ise yine bilindiği üzere kontenjan fazlalığıdır. önümüzdeki senelerde ikinci öğretimin kaldırılacağına dair bir şey görmüştüm, ne kadar doğrudur bilemem.
ön mescidi beyazıt camii arka mescidi süleymaniye camii olan güzide mekan.
futbolda galatasaray altyapı nasıl sürekli yeni yıldızlar çıkartıp anadolu takımlarına dağıtıyorsa, hukukta da istanbul hukuk çıkarttığı hocalarla aynı görevi yerine getirir, bakın anadoluya her hukuk fakültesinde ezici çoğunlukta istanbul hukuk'un yetiştirdiği hocalar vardır.
binası hoşuma gidiyor . mimarı kim ki acaba
öğrencilerinin ağzından; "ayyy 1000 sayfa mı çalışıcam yine, lanet olsun ne kadar zekiyim, allahım beni özene bezene yaratmış. " cümlelerinin eksik olmadığı, kendini beğenen insanların çoklukla bulunduğu okul.
şimdiden bazı öğrencilerin çok iyi başlangıç yapıp harıl harıl çalıştıkları , bazılarınınsa daha başındayız düşüncesiyle rahat davrandıkları ,sınavların zor olacağını hocaların yavaştan sezdirdikleri okul.
çoğu türkiye cumhuriyeti bakanının mezun olduğu fakülte.
kampüsü harikulade olan okulumdur.
not: 2012-2013 girişliyim, pm yolu açıktır.
kampüsü harikuladedir (i.ü. ana bina) çimlere seril yat filan yan taraftaki eczacılarla muhabbete dal ama amfiler biraz dengesiz amfi-1 karanlık, ali aykut amfisi ise yamuk yumuktur.
türkiye'nin en iyi hukuk fakültesidir.
fakültemize yakınlığından genellikle tırstığım fakültedir .
ek olarak bilgehan hocası bitanedir fatih yorulmaz unutulmadan eklenmelidir.
hayatımın en büyük pişmanlığıdır. Üniversiteyi ilk girişim de kazandım daha doğrusu pişmalığımda bu ya ilk girişimde tercih yapmak ve gidip marmara üniversitesinde kahrolası ekonometride 6 yıl geçirmek. Ben bir eşit ağırlık öğrencisiyim ne işim var ekonometri de. 6 yıl ya 6 yıl bu 6 yıl hukukta geçseydi enazından daha mutlu olurdum yani okulum uzardı ama iyi bişey için uzardı, sevdiğim bişey için uzardı.
3. sınıf varsa ya da 4 de olur birkaç sorum var bi mesaj atıverın gari.

tanım: sabahın köründeki(8:15) derslere yetişmesi oldukça zor olan fakülte.
3.sınıf çiftlerin iktisattan bonservisi alınan küçük iktisat m2 amfisine sıkıştırılmasıyla hukuk fakültesi yerine at harasına gelmiş izlentisi yaratan canım fakültem (yine de seviyorum keratayı).
Bu hafta itibariyle neredeyse bitirilen Medeni Hukuk kitabıyla 2012-2013 girişlileri gelir gelmez dumura uğratmıştır. Daha adam gibi okulu gezememiş,havuzlu bahçede çene çalmamış,kampüste çimlere uzanamamış bünyeleri şööyle bir güzel hırpalamıştır. Ha daha bunun Anayasa Hukuku da vardır,Genel Kamu Hukuku da vardır,Roma Hukuku da vardır. Vardır da vardır,işin özeti "bu okul bitmez"dir.
genel kamu hukuku dersinde star wars episode iii revenge of the sith ' den kesitler gösterilen fantastik okul.
kamu hukuku alanında araştırma görevlisi olarak bünyesindeki iki asistanının bir devlet kurumu olan yök hakkında yapılacak mevzuat değişikliği (yani hukuki bir olay mevcut) üzerine görüşlerini bildirmesi nedeniyle onlara soruşturma açmış güzide(!) hukuk fakültesi. kamu hukukçuları kamu ile ilgili hukuki olay hakkında görüş bildiremeyecek de ercan saatçi, melis alphan falan mı bu konuda görüş bildirecek. normal değil sanki sayın sözlük?
sadece kampüs bahçesini sevdiğim fakültedir. 4 sene oldu hala beyazıt kulesi'ne çıkamadık ama o da olacak umarım. geçen sene yaşanan kantin kıtlığı bu sene çözülmeye çalışılmış, çay ve su bedava hale gelmiştir. ayrıca çay ocağından 5 tl'ye dekanımızın ceza hukuku mevzuatı alınabilmektedir.
(bkz: çaydan ucuz)
bedava çay dağıtan okulum. bir aralar beleş diye yüzsüz bir şekilde saat başı sürekli içer olmuştum, taa ki adamın maşrapa ile kazana su koyduğunu görene kadar.
Hakkında Bay [A] adlı Bir Hukuk Fakültesi Filmi çekilen okul.
http://www.youtube.com/watch?v=4odPaBgD1n4 fragmanı ve http://www.youtube.com/watch?v=WS8j52zprLQ kendisi.
puanımın; ankara hukuk, hacettepe hukuk, gazi hukuk, marmara hukuk fakültelerine yetmesine rağmen tercih edeceğim ve çok yüksek ihtimalle kazanacağım okul. umarım beni pişman etmeyecektir.
karı kız potansiyeli hakkında bilgi vermek isteyen arkadaşlar lütfen çekinmesin.
2013 ösys sonuçlarına göre yerleştiğim fakültedir. yazarlardan yardım beklemekteyim.
türkiye'nin en köklü üniversitelerinden biri olmasına rağmen her geçen yıl prestij kaybeden, yeni nesil akp'li akademisyenlerin cirit attığı, yönetim ve akademik kadrolarında artan şekilde, nitelikten çok hükümete yakınlığın ön planda olduğu fakülte. yine de çok iyi hocalar vardır hala.
girmesi çıkmasından çok daha kolay olan yer.