bugün

bostancının amına koyuyordur. 2. kattaki dairemin pencersi su yüzeyi ile birleşmiştir.
sarıyer ve çevresinde sel çıkaran yağmurdur. Silecekler yetişmemektedir.
AVCILAR TARAFINA HENÜZ ULAŞMAYAN YAĞMURDUR. SiPER ALDIK BEKLiYORUZ.
sağanak gök gürültülü coşmaktadır. Hobbaa allahını seven balkona çıksın. Atletle bi çıkın bak 10 numara titanic.
izmir tarafından ziyareti beklenen yağmurdur.
Islandı tüm çamaşırlar yahuuu.
kendini sabahtan belli eden yağmurdur, hızlı başladı çabuk yavaşladı...
ankara'ya da gelecektir.
istanbul'da olsaydım kesinlikle dışarı çıkıp keyfini çıkaracağım şeydir. yaz yağmurundan daha güzel ne olabilir?
sonbaharın geldiğini daha net hissetmemize neden olan yağmurdur. an itibarıyla taksim civarında başlamıştır. hafif kasvete neden olsa da güzel yağmaktadır. dışarı çıkıp bir sigara yakılır .
mersin'in öğlen sıcağında şarıl şarıl yağan yağmurla aynıdır.
muhteşem bir yağmurdur. eski sevgiliyi arayıp amına koduğum diye bağırası geliyo insanın.
şehrin kuzey batısına da uğramasını umduğum yağmur.
bursa'da da yağmıştır. bir önceki gün ama.
Gene acemi ve takip mesafesinden habersiz sürücüler tarafından onlarca kaza yapılacak, yollar çilehaneye dönecek.
an itibariyle zeytinburnu civarlarında çok güzel şekilde seyreden yagmurdur.

sigaramı yaktım balkondayım sayın userlar.
üsküdar'da ses seda yok ama ben her ihtimale karsı bi sigara yakıyorum simdi.
An itibariyle Üsküdar da başlamıştır.
an itibariyle başlamış yağmur. bu gece ve yarın daha da şiddetlenecek yağmurdur.
(bkz: bir aylık yağmur bir günde düşecek)
Az once caddebostanda sadece bes dakika suren yagmur. biri arabasini yikiyor heralde dusunurken bi baktik ki yagmur yagiyor sonra bi anda kesildi zaten. hava da acaip sicak her yerde de sivrisinekler cirit atiyor. noluyor amk bu havaya.
kapı pencere kapatan yağmur.

yer: bakırköy.

tel:---*
az önce kozyatağı dolaylarında etkisini şimşek ve gök gürültüsü ile birlikte göstermiş, akşam trafiği yaratıcısıdır.
küçükyalı Maltepe kartal pendik bermuda şeytan dortgeninin anasını sikmiş yağmur. oltalar elimizde bekloyoruz.
Ay ayaklarım çok ıslandı, şekerdim, eridim adeta, ay her tarafıma su kaçtı, yağmur yağınca niye ıslanır ki insan, tüüüü belediye, bi yağmur yağmasını engelleyemedin.

Şaka bi yana Levent mahrumiyet bölgesi mi ya? Biraz da buraya lütfen.*
bugün yağan yağmurdur, ince ince tam bir ahmak ıslatan.

Yağsın mübarek kuraklık istanbul'u mahveder.