bugün

https://www.youtube.com/watch?v=FeAUOT8A-xU

Ellerimle çektim yalan değildir. bugune kadar kimsecikler izlememiş sizler izleyin bari.

Bu cisim 2 dk boyunca sabit kaldı sonra sağa sola giderek kayboldu. kamerayı haraket ettirdiğim için haraketli gözüküyor fakat o anda sabit duruyor ve 3 ışık çıkıyordu.

edit1=video 2014 yılında çekildi dilek feneri değil dilek fenerini biliyoruz bu 3 tane ve sürekli dönüyor video yu yaklaştırdığım ve haraket ettirdiğim için bazen gözükmüyor ama aralarda çok net şekilde 3 lü ışık belli oluyor.
senin cekisini niye izliyelim arkadasim, ellerinle ne cektin bilmeden acarsam o videoyu insan degilim.
1 senedir zaten kimse izlememiş youtube kanalıma gelen yok. Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezine yolladım ama cevap vermediler değerlendirdiler galiba.
keşke ütüyle çekilmemiş olsaydı görüntüleridir.

arkadaşım hiçbir şey anlamadım ki.
Adam bildiğin erotik film müziği eşliğinde seyir sunuyor bize.

Edit: Takdir ettim.
(bkz: kule vinç)
kütahya porselen.
müzik olmasa konuşmamız gelecek ondan o müziği koydum.
kameranın sürekli hareket etmesi yüzünden çıkartamadım. tam zoom yapıyo aha diyorum bunlar orionlular. sonra zoomu kapatınca uzaktan andromedalılara benziyo.
herif seks müziği de koymuş arkaya canımız sıkılmasın diye.*
ufo değil o, ufo olsa duramazsın. ama şuna inanıyorum ve biliyorum ki bir gün gelecekler. merak etmeyin daha var.
Dilek balonu olma ihtimali ufo olma ihtilinden büyük görüntülerdir.
tencere kapağıdır.
sahilde dilek balonu satıyorlar ya, onlardandır. kafa da güzelse, ateş sanıp sigaranı bile yakmaya kalkarsın
2006‘da istanbul‘da gunduz gozuyle gordugumdur. 2006 yilinin mayis ayinda pencereden yukari baktigimda yuvarlak beyaz gorunen bir nesnenin daireler cizerek sinirli bir alanda hareket ettigini gordum. baktim baktim kaybolmadi gectim iceri artik canim sıkıldı baka baka ne yapayim.
doğru değildir.
dikiş makinası çeyizden mi kardeş?
yıl olmuş 2015. iha diye bişey var. yatın uyuyun ya.
ellerinle çektiysen inan çok güvenilirdir tamam ya ufo var (!)
nasa'nın bu tür araçları var. bu görüntülerdeki o mudur bilmiyorum. fakat bizim köyün ahalisi bile yemin ede ede "lan vallahi gördük bildiğin ufoydu" diyorsa (birbirini çok iyi tanımayan pek çok kişinin ortak iddiası) bu şekilde hareket edebilen çok fazla büyük olmayan araçlar çoktan yapıldı. teoriden öte bir şey bu ve zaten imkansız değil.
(bkz: kedidir o kedi).
ilginç.
(bkz: demek marsta su buldunuz dünyalılar)
videosunu izlettirip reklamlardan para almak isteyen yazar başlığıdır.