bugün

Anadolu çomarları ve sonradan görmelerin ( ki bu memleketin %90 nı oluşturur) 'görünürde' rahatsız oldukları ama aslında hiç olmadıkları işkence. bu beyaz yakalı davarların hayattaki en büyük aktivitesi işten çıkıp 3 saat trafik eşliğinde evine gidip tıkınıp sonra göbeğini kaşıya kaşıya yatmak. zaman önemli değil ki onun için. biz 10 dakika gideceğimiz yere geç kalsak kafayı yiyoruz. adam sırıta sırıta 3 saat o trafikte koyun gibi gidebiliyor. ve bunu her gün yapıyor. adam şirket çaycısı olsa o araba varsa eğer müdür gibi her gün onunla gidip gelinecek. şu şirketlerin elemanlara araba vermesiyle iyice de boka sardı. görmemişin altına verirsen tuvalete bile onunla gider.
hem okulların tatil olması hem de ramazan sebebiyle şu sıralar bir nebze iyi durumda. klasik istanbul trafiğine çözüm son 15 yılda istanbul'a gelen herkesi köyüne geri göndermek olabilir. dünyanın en yüzeysel ama en güzel çözümü. 3 kişiden 1'i olmayacak veya 3 arabadan 1'i olmayacak. süper olay.
Tatil bile gelmiş olsada bitmek tükenmeyen çile.
Kimse sizi orada zorla tutmuyor. evinizi, işinizi, okulunuzu taşıyın ya da yakın yerlere. turizm krizindekiler gibi hiç mi hiç üzülmediğim ve umrumda olmayan durumdur.
Malliktir.

Araba kullanmak keyiftir, trafik o keyfi pic eder.
hele yaz sıcaklarında duble çekilmeyen trafik. Aga şu istanbuldan bi gidin asfalt soğusun metrobüsleri havalandırsınlar istiklale bi hortum tutsunlar şehri bi rahat bırakın amk.
dünyanın sayılı açık otoparklarındandır.
Pazar pazar @ a ulaşmıştır nereye gidiyorsunuz birader anlamıyorumki, bu trafiğe girip avm ye gidiyor andavallar.
Boyle sehrin ben amina koyim bu nedir ya bu ne insan bu ne trafik amk ya.

Lanet girsin ebesine.
motosiklet kullanın.
Insanı çıldırtan trafiktir, iyi ki istanbul'da yaşamıyorum.
Sabah saatlerinde asya'dan avrupa'ya geçiş, akşam saatlerinde avrupa'dan asya'ya geçişin sıkıntı olduğu, bazen insana "yeter laaağnn" diye bağırtabilecek lanet ve şirret trafiktir.
Daha saat 11 de akşam trafiğini düşünüyorsan bir yerlerde sorun var demektir. Kaç saatte eve gideriz acaba.
pazar gecesi topkapı-bakırköy arasını(2 km yok) 45 dakikada geçtiğimiz istanbul'un çekilmeyen trafiğidir.
hemen yanında lüks aracın içerisindeki hödükte sizinle birlikte çaresiz bekliyor ya, o zaman çokta sallamıyorsun trafiği. (bkz: Adalet)
tokattan hiç hissedilmiyor.
Bandırmadan hissetmediğim hede .
Istanbul'da ulaşım artık Çin işkencesinden beter hale geldi. Keşke imkanım olsa da gitsem bu şehirden diyorum ama maalesef yok.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan istanbul'da trafiğin rahatlayacağı tarihi açıkladı... Bakan bitirilecek altyapı projeleriyle birlikte 2018 yılının sonunda istanbul trafiğinin rahatlayacağını belirtti.
yıllardır içerisinde araç kullanıp bayramlar haricinde hiç akıcı olanına denk gelemediğim lanet olasıca şeydir. bir tek bayramlarda gideceğin yere gitmen gereken sürede ulaşabiliyorsun haricinde 15 dakikalık yolu minimum 1 saat civarında gidiyorsun oda gideceğin yere göre gene. şirinevler tarafından geçeceksen o süreyi 1.5 saat yapman lazım..
Abv. Diyorum.
Anladiniz siz.
Hacı bu nedir yav? dedirttir.
arabayla gideceğiniz yere yürüyerek çok daha hızlı varabilmenize sebep olan durum.
bu aralar navigasyon uygulamaları kullanıyorum. Trafik olan yerleri iptal ettim. Trafiğin içine sürüklemiyor beni açık yollardan gideceğim yere yönlendiriyor. trafikte harcayacağınız yakıtla hiç bir farkı da olmuyor. zamanınızı bitiren istanbul trafiğinden kurtulmuş oluyorsunuz.
Mecazen değil gerçek anlamda adamı kanser yapar bu trafik. Allah insanı istambuldan da trafiğinden de kurtarsın. canına yandigimin küçük şehri.
güncel Önemli Başlıklar