bugün

vanilyalısı pek güzel bir vodka.
35'liği çıkmış olup vodka konusunda tercihleri değiştirmesi beklenen içkidir.
meyveli soda ile de * iyi gitmektedir.
karpuzlu versiyonuyla gönlümü fethetmiş, yeşil elmasıyla kuluyum kölesiyim dedirten votka çeşidi.
sikimtirik vodka. gilbeys le kıyaslanamaz bence. afilli şişe kullanmakla pazar kazanacaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar. tadını biraz daha yumuşatmaları gerek.
fiyatına göre içimi çok rahat olan, lakin birayla karıştırılıp içildiğinde müthiş bir baş ağrısı ve mide bulantısı yapan votkadır... karıştırmadan içilmesi çok daha makuldur, çekırkeyiflikten öte hiç bir rahatsızlığa sebebiyet vermez...
yeni bir kolonya markası.

(bkz: boğaziçi kolonya)
sadece limonlusunun tadı kötü olan votkadır. diğer tüm ürünleri çok güzel olup, özellikle yeşil elmalısı ve karpuzlusu süperdir. dolapta iyice soğutulunca sek içilebilir. afiyet olsun.
rakısı bence açık ara bir numara olan burgaz'ın konumuna yakışmayan ürünü, kezzap.
geçen gün izmir'de bir buçuk veya iki litrelik * * * kulplu cam şişede satıldığına şahit olduğum, votka içiciliğinde devrim yapmış votkadır.
limon aromalisinin, bildigimiz limon kolonyasindan farki olmayan sivi icecek. ayni fiyatlarda gezinen gilbey's vodka daha iyidir.
fiyatına göre çok kaliteli ve temiz bir içki. üzerine başka içkilerle cila yapılmazsa eğer mide bulantısı ya da baş ağrısı yapmıyor.
saf alkol abi. baska bisey degil. 3 kisi 2 adet 70 lik bitti an itibariyle. klavyedeki tuslari nasil bulabiliyorum hala bilmiyorum. hatta bir sekreter edasiyla super sonic bir hizla yazmaya devam ediyorum. galiba böyle bir etki yapiyor bu sise. iste birebir örnegi bkz. ben. *
gayet güzel bir Türk votkasıdır.Redbull' la gayet güzel karışır. Birşeyle karıştırmadan da içebilirsiniz.
öğrenci votkası.
karpuz ve nar aromalıları en güzelidir.
küçük votkayı 10.90 ytl'ye çekerek süper bir iş yapan firma.

4 efes xtra yerine tercih edilesi.
sarhoş etmeyen votkadır.

kola ile güzel gitmekte.
hakkında yazılanları okuduğumda kendimden şüphe etmeme neden olan votka. efendim ben bu votkayı bundan sanırsam 2 yıl evvel denemiş ve bir daha ağzıma değdirmeyeceğimi söyleyerek kapağını kapamıştım. neredeyse votka ile olan o güzel ilişkimi zedeleyecek olan bu marka eğer son 2 senede değişmediyse içilmemesi gereken votkalar listesinde tek başına durmayı hak etmektedir. ama siz saygı değer yazarların hatırına ben bu votkaya bir şans daha vermeyi düşünmeye başladım. hadi hayırlısı.
sadece ucuz olduğu için tercih edilen türk votkası. bir elma aromalısı vardır ki, ben böyle iğrenç birşey görmedim yahu.
bildiğin kolonya.* *
ramazandan sonra tekrar görüşmeye başlayacağım, gecelerime anlam katan ,güzel dost.
sert mistik tadıyla ağızlarda sarsıntı yaratan, ferahlatıcı kokusu ile ruha serinlik veren, tutkusuyla kalp atışlarını hızlandıran içki...
cem garipoğlu nedeniyle boykot edenlerini gördüğüm.
bir iki duble içtikten sonra ismini istanblublu diyerekten zikrettiğimiz, elmalısı ve karpuzlusuna bayıldığımız yerli votkamızdır...
kolonyaya benzeyen votka. zira binboa'nın yanında tırt kalır.