bugün

icimiyle gilbeys vodka ya benzeyen, burgaz uretimi turk votkası....
alkol derecesi 40, ayrıca elma, limon ve acıbademli olmak üzere 3 çeşidi daha olan güzel bir türk votkası..
yerli üretim votkalardan biri olan istanblue votka 1 ocak 2005 tarihinde piyasaya sürülmüştür. tekel votka'sından şişe ve logo tasarım konusunda çok farklı olmayan, %40* alkol barındıran içeceğimiz, ismi ile bu açığı kapatmaktadır. lezzeti hakkında çok mühim şahsiyetlerden * * * alınan tiyolara dayanarak size diğer yerli votkalardan farklı bir tat vereceği söylenebilir. barlarda absolut marka votka yerine servis edildiği halde* müşterilerden herhangi bir geri bildirim alınmamıştır*. fiyat olarak tekel votkası ile denktir, yani absolut vodka'nın etiket fiyatının yarısına satışa sunulmaktadır. farklı aromalarıyla da damak zevkinize hitap edebilecek istanblue votka, size bir tekel shop kadar yakın.

edit: denedim, gördüm ki bu votka absolut kadar olmasa da binboğa ve tekel votkasına fark atar. lezzetli, içimi güzel. rahatsızlık vermiyor hiç bir şekilde. deneyin, beğeneceksiniz. beğenmezseniz mi? o zaman getirin ben içerim.
bol visne suyuyla içilebilir bir votka..

sek içmeyin aman diyim...

irc de kullandığım nick lerden bir tanesi..
Gayet guzel icimi vardir. Smirnoff sisesine doldurup servis yapabilirsiniz gonul rahatlıgıyla. Ayrica 35 lik votka üreten ender markalardan biri olması da önemli bir bilgidir.
bir kere stolichnaya tuketildikten sonra insana fare zehri gibi gelebilen yerli votkadir. Elmalisinin kokusu cok guzel olmakla beraber icine elma suyunu boca etmeden icimi pek de iyi olmayan votkadir.** Smirnoff ile karsilastirilmasina gonlumun razi olmadigi bir votkadir da ayni zamanda. (bkz: stolichnaya ya en yakin votka olarak smirnoff) , (bkz: smirnoff acik ara 2)
son dönemler de gece klüplerin de sıkça reklamı yapılan votkadır. ışıklı neonlarlar yapılmış güzel bir figürü vardır.
ucuz fiyatlariyla ve cep siseleriyle sevindiren,fiyatina gore guzel tadi olan vodka.
bu sıralarda promosyon olarak yanlarında verdikleri bardaklarda kendisi gibi hoştur. güzeldir.
limonlu schweppes ile kanka olabilecek bir arkadaşlık yapan candır ciğerdir. ucuz fiyata kaliteyi yakalamaktır. ayrıca 10 luk cep versiyonu dikkatimden kaçmamaıştır. okulda stadda içilesidir. *
diger vodkalarin verdigi tadi ve hazzi vermekten kesinlikle uzak olan, sadece fiyati ile cezbedebilen, kizlarda 2 gun surebilecek kusmali mide rahatsizliklarina, erkeklerde 2 gun kesin suren hangover'a sebep olan turk vodkasidir. hele elmalisi cok kotu bir tecrube olabilir. tavsiye olunmaz. derhal bu vodkanin kimyasinin degismesi gereklidir.
ucuz olduğu için alınan votkadır. kutupsal form ve cranium'un bu votkayla yaşadıkları güzel anıları vardır.
yaklaşık 24 ytl olan fiyatıyla vodka seven her insanın baş ucunda bulunması gereken güzel içki
10 luk minik şişesiyle uzun otobus yolculuklarımda beni bir nebze rahatlatabilmiş guzel alkol.
35liği çıktığı gün içki tercihimi tümden değiştirmeme yol açacak, içimi harika, tabiri caizse "kadehe yağ gibi akan", temiz kafa yapıp baş ağrısı yapmayan vodkadır.
sade, portakalli, limonlu, elmali, çesitleri bulunan votka markasi.

http://www.vodkaistanblue.com/
eglenceyi sinirsiz yapan,sevismeyi sinirlandiran tek yerli icki!istanblue votka!
uzerine yarim bardak hisar su,dort damla sprite ile absolute elde edebilecegin tam bir turk ickisi!!
nar suyu ile mayhoş bir kıvam yakalıyor, gerçi zıkkım olsa dahi nar suyu ile mayhoş oluyor.
fiyatına göre gayet hoş bir içimi olan votka. elmalısı gayet güzel olup smirnoff u aratmasa dahi limonlusu kötüdür.
smirnoff un yanina yaklasamasada,tadina gore ucuz oldugu icin sevdigim ve sevilen votka.
rusya da ödül almış ve rusya da 38 dolara satılan türk votkasıdır.türkiyedeki satış fiyatı ise an itibariyle 23 ytl dir.
10cl lik ufak şişesi 4 ytl ye satılan votkadır.
bir ara büyük boy alana buğulu bir bardak hediye ediyordu ve o zaman alıp denemiştim ve çok güzel bir votka olduğu kanısındayım...
burgaz'ın çıkardığı en kaliteli üründür. meyveli çeşitleriyle ülkemizde vodka içimine katkıda bulunmuşlardır. çalıştığım barda tanıştığım bu vodkadan henüz bir şikayet almamakla beraber absolut diye keklenen müşterilerim olmuştur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar