bugün

(bkz: tc tacettin)
rabia yazan dalyaraklardan iyi olan embesildir.
ismin sonuna 4k koymaktansa yapılacak güzel bir eylemdir efendim. Evet..
insanların yaşanan olaylar sonucu tepki göstermek adına sanal alemde yaptığı eyleme bile tahammül edemeyip, saygı gösteremeyen ve saçma sapan başlıklar açan şahsiyetler varken "embesil" sıfatını kesinlikle hak etmeyen bireylerdir.
HALBUKI RABIA ISARETI KOYUP OKULDAKI FOTOKOPI PARASINI, SPOR PARASINI VEYA APARTMANIN AIDATINI YESEYDI SIKINTI YASAMAYACAK EMBESILDIR.
Genç yaşında Klavyesi ile vatanı kurtarmak için narin parmaklarını oynatmış gençtir.

(bkz: Vatan kurtarılıyor %80 TC Hasan)
Adının başına rte getiren var amk. Neyden bahsediyorsun sen?
orjinal embesildir.
bir ak göt bdpli olmadığını aktarmak istemiştir.
TC ibaresini kaldıran vatan hainlerine tepkisini bu şekilde ifade eden yurtseverdir.
çağulcu, ayyaş vb. getiren embesille aynı soydandır. rabiyacıları da unutmamak lazım.
babadan oğula nesil bunlar.
babamdır kendisi. tamam kabul.
Hiç yapmadım. Gerek görmedim. Ama hakaret etmedim onu bırak eleştirmedim.
Incicilerin sazan avına gelmiŞtir.
taksim gezi parkı olayları sırasında facebook ve twitter sayfalarındaki değişen isimlerin mimarı embesildir.
annemdir, teyzemdir, yakınlarımdır. ben değilim, belki siz de değilsiniz. ama eleştiriyle hakaret arasındaki farkı kavrayamamış birkaç yarak beyinlinin-evet burda hakaret ediyorum mesela- laf atabileceği insanlar değildir bunlar aynı zamanda.
T.C nerenize battı sözüyle cevap verilecek başlık.
göt kıllarına batandır. *
tarife muhtaç kişi hali.

arife tarif gerekmez derler, ama bu önekte çuvalladım. bir dertleri olduğu muhakkak ta ne?
embesil, tuhaf; onu da bilemedim.
ergen olarak adlandırdığımız. bir o kadar da kendini beğenen saçma sapan saçını ibibik gibi yapanlardır.
(bkz: tc asli hanim)
bir protesto şeklidir kötü de değildir.
isminin başına tc koyunca facebooktan türkiyeyi kurtardığını zanneden , kendiyle bunun için gurur duyan enbesildir.