entry'ler (33)

adnan menderes vs recep tayyip erdoğan

Adnan menderes gibi onurlu bir insansı kıyasladığınız insana bakmak lazım.

gece gece yemek başlıklarını canlandıran insafsız

(bkz: Fetullah gülen mode on)

falında kabaran bir şey çıkan kız

Olası bir diyalogtur :
- Ay artık 3 ay mı desem 6 ay mı desem yoksa 9 aymı desem hayırlı haberler var.
+Ay inşallah necmi abi inşallah
-Bak bak burada kuş var görüyormusun ?
+Ay gördüm necmi abi hayra yoralım.
-Ayşe bak buradada kabaran birşey var hayatım.
+Ne oluyor Necmi abi hayırdır ?
-Yaklaş yaklaş bak kabaran birşey var.
+Ayyy ! O ne necmi abi . aaa...

(bkz: Oyun oynarken hamile kaldı)
(bkz: kahve içerken hamile kaldı)

en sevdiğiniz 3 filmi puanlamak

1-Saw (Testere) : 8.6
2-Yüzüklerin efendisi : 8.4
3-Forrest Gump : 8.1

Aklıma gelen ilk 3 film bunlar ayırt etmek zor hepsi birbirinden güzel.

etkilenilen film replikleri

benim adım Khan ve ben bir terörist değilim !

(bkz: My name is Khan)

güldüren şarkılar

"yam yam style" bak hala gülüyorum ve sinirden elim ayağım titriyor etkisi kaç aydır bitmedi.

dört inanmış kişi omuzunda taşınan tabut

Üstad Necip Fazıl nede güzel söylemiş : "Son günüm olmasın çelengim top arabam , Beni alıp götürsün tam dört inanmış adam "

türk kadınını anlatan beş kelime

Namuslu,Sadık,Fedakar,Zeki,Hamarat.

(bkz: Türk Annesi)

en yakın arkadaşın eski sevgilisine aşık olmak

En adi arkadaş tipidir. Adeta pusuda yatmış kaplan gibi avını izler önce en yakın arkadaşı ile sevgilisinin arasını bozmaya çalışır ufaktan gaz verir ve zemini hazırlar , en yakın arkadaşı ayrıldığında müsait zamanı bekler ve hain planını gerçekleştirmeye çalışır. En tiksinç arkadaş tipinden bir tanesidir. Böyle bir durumda 45 numara takunya yada fırın küreği ile ağzına vurmanız tavsiye edilir ve anında ilişkinizi kesin.

(bkz: Fırıncı küreği nereden temin edilir)
(bkz: 45 numara takunya sipariş etme)

isminin başına tc yazan embesil

Genç yaşında Klavyesi ile vatanı kurtarmak için narin parmaklarını oynatmış gençtir.

(bkz: Vatan kurtarılıyor %80 TC Hasan)

filmleri hissederek izleyememek

Haklı bir söylem. Mesela Forrest Gump , My Name is Khan izlerken hiç sıkılmadım bu tür konuda başka bir film izledim ama hissedemedim duygu ekrandan bana geçmedi arada bir dona kalıp aklımdan başka fikirler geçti uyukladım vs. ama bu tür şeylerde daha çok Oyuncu ve yapılan dublaj çok etkili oluyor yabancı sinemalarda ve bazen senaryo heycanlı başlayıp sıkıcı gidiyor ve dandik bir fikir zinciri ile devam ediyor.

egemen bağış ın bakanlıktan alınması

gelen gideni aratır dedirtmese bari.

dizi tarihinin en zeki 5 karakteri

1-Arya stark(GOT)
2-Barney Stinson(HiMYM)
3-Eric Cartman(south park)
4-Rick (TWD)
5-tyrion lannister(got.

gecenin şarkısı

Sagopa Kajmer - Galiba.

başı açık olduğu halde namusluyum diyen bayan

Başı açık birçok insan kapalı insandan daha namuslu olabilir bu şahsiyet meselesi lakin bunun farkına varamayan insanlar tarafından yapılan ayrımcılıktır. "Örtü Şuuruyla Takılmadığında da ALLAH Katında Bir Değere Sahip Olsaydı; Cennetin Baş Köşesine Rahibeler Otururdu." diyor Necip Fazıl Kısakürek bu sözden keşke herkes kendince bir pay çıkartabilse.

en yakındaki kitabın yazarı

Satılık imparatorluk - Mustafa armağan.

münir özkul iyileşirse olacaklar

boşta kalmış sırf entry girmek için açılmış saçma sapan başlıktır. empati kurmaktan yoksun olan bu şahsiyetler aynı olay başlarına gelmeden ne yazık ki yaptıkları hatanın farkında olmazlar.

yaratıcı küfürler

sen tek kişinin ürünü olamazsın kesin grup çalışması sonucu oluştun şu tipe bak am cilası.

adnan sikişenses

1-2 Saat önce kaybetmiş olduğumuz usta ses sanatçısının adının spiker tarafından yanlış telafuz edilmesiyle ortaya çıkan komik durum. allah rahmet eylesin.

(bkz: Dil sürçmesinde devrim yapmak)

münir özkul un gömdüğü ünlüler

(bkz: Kemal sunal) (bkz: Adile naşit) (bkz: Tuncel Kurtiz) (bkz: Cem gürdap) gibi usta isimlerdir.