bugün

(bkz: burasıeskidendutluktuyegen)
tamam liselisindir çapulculara özenirsinde tayyeap demek nedir vajinasını dürttüğüm.
en çok oylama yapanlarda ismini gördüğüm ve bu yaptığından dolayı taktir ettiğim yazar.
(#20663051)

isim bulacak karakterin olmadığındandır dediğim nicktir.
(#20807956)

yazarımsı.
liseli ateisttir kendileri. Amk hiç tespit yapamaz lan yani allahım yarabbim ya çok aşırı saçmalar bu herif. Bunu kim yazar aldı allahım yaa. Neyin kafasındasınız olum bu gerizekalı daha islamı doğru düzgün kendi içinde yalanlayamıyor. Herneyse forumdan ateistlik öğrenmiş liselidir.
hakkında yazdığım entry çok zoruna gitmiş olacaktır ki hakkımda en ufak bir bilgisi olmadan bana bunu demiştir kardeşlerim hala gülüyorum:
'şakirttir.
küfürlü konuşur.
sürekli kızlardan bahseder. belli ki yapamadığından çenesine vurmuştur.
yazdıkları beş para etmez depresif bir ergendir. '
Demiştir belki de hakkında girdiğim entry yüzünden. E oda haklı tabii: kedinin kuyruğuna basarsan sana saldırırmış. Hemen savunmaya geçmiştir tabii ama bari doğru dürüst dalga geçseydin, biraz entrylerimi okusaydın meselaa...

Zamanla kendini toplayıp düzgün bir yazar olması dileğiyle demek istediğim yazardır.
(bkz: noname)
(#20830793) islam dinin felsefe edinerek dava edinmiş insanlara hakaret ederek bi bok olunduğunu düşünen yazar.

lan sen kimsin o mübarek adamların adını leş kokulu ağzına alarak böğürüyorsun diye sormazlar mı adama.

beynine soktuğumun beyinsizi diyebilirler mesela.

hiçbir davaya sahip olmayıp bir de başkalarının davaları ile alay geçen insan kendisine bi sormalıdır. ben bi boka yaramıyorum bu dünyadan bi siktirip defolayım kendimi bi bok çukuruna atayım demelidir.

yeterince anlatabildim mi? unutmayın ki insanlar sizin alay ettiğiniz dava uğruna canlarını veriyorlar.

insanları sevmeyebilirsin ama onlarla hiçbir sebep olmaksızın alay etmeye zerre kadar hakkın yok..!

şimdi sana bi isim koymak lazım da hakkaten de ben de isimbulamadim. değmez de zaten..

(bkz: şakirtin gerçek anlamı) burayı oku alay etmeden önce...
ağzı bozuk bok kafalı şakirtleri başaşşağı tuvelete atıp, üstüne sifonu çeken hijyenik yazardır.
edilen küfürleri ikiye katlayıp götünüze sokmasını da iyi bilir. Ağzı bozuk ergenciklere uyarıdır. küfür ederken iki defa düşünün *