bugün

(bkz: iphone x)
almak için böbreklerinizi geçin bütün organlarınızı bağışlamanız gerekebilir.
iphone 7 den sonra rakamsal sıralamaya son verdiği için çıkmayacaktır.
Asgari ücretli çalışan şimdiden para biriktirmeye başlarsa 2022 yılına kadar 500GB'lık baz modelini satın alabilir. Kullanıcıları sayesinde reklamını otomatik olarak yapan ve bok gibi verilmesini doğal karşılandığı cihazdır.
Reserved diyeceğimiz, daha çıkmamış lakin çıkacağını düşündüğümüz markadır.

(bkz: Reserved)
Almayin yakinda iphone 11 cikacak.
Ben özellikle iphone 10se yi beklemeyi düşünüyorum 10 s özellikleri daha ucuca se de olur kesin.
Hesaplarıma göre 2019'da cıkması muhtemeldir. Bekleyiniz.
o tarihte bile ben 10s in cikmasini bekliyorum diyecek olanlar olacaktir.

bi bitin.
asortik okuma sekli olarak türkiye'de sadece iphone diye okunacaktir.

hala anlamayanlar icin (istemeden verilen bakiniz): (bkz: iph10)

hala mi anlamadin?
illa verdirtecen bu bkz ı da (bkz: 10ur)
hayatta almam neden o kadar beklemişim ayfon 10 çıkmış biraz daha beklerim ayfon 10 s alırım.
ismi hiç de karizmatik olmayandır.
fırın küreği gibi olabilir. Konuştuğumuz kişiye sinirlendiğimiz zaman bir dokunuşla olduğumuz yerden onun ağzına vurma özelliği olabilir. Tabi onunki de iphone 10 olacak.
ilerde değerlenecek buralar.
katlanabilir uzunlukta olabileceğini düşündüğüm, teknolojinin suyunun çıkartılmış haliyle satışa sunulur.
torunuma almayi düşündüğüm telefon.
4 asgari ücretlinin 1 aylık maaşı kadardır ya da 1 asgari ücretlinin 4 aylık maaşı kadar ya da 2 asgari ücretlinin 2 aylık maaşı kadar.
görsel
taş ve sopalarla arama yapılacaktır.
çıkmayacak olan telefondur. zira eğer her yıl 1 telefon üretseler, 6 yıl sonra cep telefonları ne formda olur bilinmez.
(bkz: iph10)
(bkz: başlık parsellemek)

biraz erken olmakla beraber, çılgınca özellikler beklenen telefon. büyük ihtimalle farklı bir isim veya konseptte pazarlanır.