bugün

tam yaşamla bağınızı kesecekken aklınızın bir köşesinde beliri veren,kimisi için ölmekten vazgeçiren, giderken bile beyninize kurt düşüren ''len geldik aha gidiyoz ama dünya kupasını beklesemiydim acaba''gibisinden can alıcı düşünceler...
anne ve baba...
vallahi bi a tout le monde (bkz: megadeth) açıp, 2-3 şişede bira açıp özleneceklerin son fotoğraflarını akıldan geçirmek. . .
ütüyü çektim mi ben fişten...
ya iddaa tuttuysa...
yok olan hayallerim...
intihar ederken düşünülecek son şey, intihardan vazgeçirecek şeydir..
eğer olursa intihar olmaz. intihar düşünmezseniz ve düşünmemeyi başarırsanız olur. aksi takdirde, anne, baba, kardeş v.b aklınıza gelir sürekli.
orhan gecebay'ın batsın bu dünya klibinde şarkıyı söylediği çatı katı ve matrix paltosu gelirdi heralde benim aklıma.
suya düşen son dakika anketi.
(bkz: ya ölmezsem lan)
arkaya dönüp cüzdan yerinde mi acaba * diye düşünmek.*
(bkz: inşallah ölmem lan)
saatin kaç olduğu.
anlık gelen, tahmini zor olan düşüncedir. "yarrağı yedik" ana fikri etrafında değişkenlik gösterebilir. ben bi intihar edeyim, gelir editlerim.
uludağ sözlüğün foruma dönüşüp dönüşmeyeceği.
intihar ederken değilde intihara karar vermeden önce düşünülürse daha etkili sonuçlar vereceğini düşündüğüm şeydir.
o an sadece intihar etmeyi düşünür. intihar oğlum bu, adam o vakte kadar herşeyi düşünmüş ki bu kararı almış.
sakat kalma korkusu.
o değilde bi ilhan irem vardı noldu ona?
düşünebilme yetisine sahip olsam o an intihar etmem lan zaten. ha illa düşüneceksek "acaba diğer yöntemi mi deneseydim, hangisi daha az acıtırdı" bıdısı olur.
güncel Önemli Başlıklar