bugün

genellikle facebook ve twitter'da yapılan vatan kurtarma faaliyetleridir bunlar. kendini nimetten sayan bu vatanın senin benim gibi evlatlarıdır. kendi timleri de vardır. vatan kurtarma timleri. bu time katılmak için yapılması gerekenler:
- atmakta tutmakta sınır tanımamak
- ana avrat düz gitmek
- başta kim varsa ona dümdüz gitmek
- toplu imha gibi kökten çözüm yolları üretmek. bunları yaptıktan sonra siz de oturduğunuz yerden vatan kurtarabilirsiniz.
mauselar hazır, klavye omza!
sadece sinir boşalmasıdır.
--spoiler--
çözümün ne birader.
amk yazıyorsunuz böyle yok klavye sanatı yok internetten vatan kurtarmak falan.
ama hiç çözümünüz yok.
söyle napalım amk.
bir yerlere kinini kusmak istiyor insan.
eli kolu bağlı olduğu için nete sarılıyor.
sinirini netten çıkarıyor.
napalım amk.
ama çözüm yok.
anca başlık aç.
--spoiler--
klavye başından kolay tabi. Sanki knight oynuyoruz anasını satiim.
Sadece küfür etmektir.
--spoiler--
diyarbakır'da ki çatışmalarda şehit düşen 13 askerimize allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize baş sağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum.
--spoiler--

bunu kopyala yapıştır yapmaktır.
sosyal mesajını yayınladıktan 5 dakika sonra demet akalın bi şarkı paylaşır bu şahıslar.
bence bizim için yeterlidir internetten tepkilerimizi göstermek galayana da gelmeye gerek yoktur çünkü askerimiz vardır suan görev başında bizim vaktimiz geldiginde biz devir alacagız vatanı dagdan krtarmayı.kınıyorum bu sözü alaycı bir baslıktr, bu baslıgı atan ecnebidir şüphesizki bizi hayal kırıklıgına ugratmak için, bizi duyarsızlastrmak için küçümsemek için pravokatör bir başlık, itibar edilmemesi gerekir. artık bu sanal alem istatistk kurumları gibi çalışmaktadır siyasiler için. siyasete yön verebiliyor toplu paylasım siteleri okan bayülgenin kanal d deki programına bakanlar ne demek istedigimi anlarlar.sizler burda bu tepkileri göstererek bile vatandaşlık görevinizi yerine getirmiş bulunuyrsunz. tv karsına geçip sövmekten daha hayırlıdır burda sövmek.
Sanal ortamın fikir yayma ve çoğunluk oluşturma yönünde çok önemli bir araç olduğunu görmezden gelmemek gerekir.
Sosyal paylaşım siteleri,sözlükler..vs üzerinde paylaşılan bilgileri,yazıları bugün artık çoğu devlet adamı,siyasetçi,sivil toplum örgütü temsilcisi,işadamı,sanatçı,köşeyazarı..vs'ninde takip ettiği bilinmektedir.
Bu durumda,internette güncel durumlara anlık iletilerle tepki vermenin oldukça sağlıklı olduğunu düşünmekteyim.Bugün Başbakan ya da Cumhurbaşkanı'na ya da herhangi bir siyasetçiye telefon ya da mektup yolu ile ulaşmanın ne kadar zor olduğu bilinmektedir.Sanal ortamda halkın verdiği güncel tepkilere onlar da tanıklık edebilmekte ve böylelikle halkın hassasiyetlerinin (umarım) farkına varabilmektedirler.
devamında da sanal seks yaparak üzerindeki tüm yüklerden kurtulduğunu düşünen kişinin eylemidir.
(bkz: erepublik)
başarısız bir eylemdir zira vatanın şu ana kadar kurtulması gerekirdi. fakat insanların fikirlerini sunabildiği "özgür" bir platformdan yararlanması anlayışla karşılanmalıdır.
hiç bir şey yapamamaktan iyidir. oturup kendi kendini yemektense, içini boşaltmaktır, öfkeni kusmaktır. çözüm çözüm diyenler kendileri çözümü söyleseler ya. tepki vermek de mi artık suç oldu.
kendinize gelince hemen hepiniz biseyler olur sokaga dokulursunuz. ellerinizde kimin tutusturdugunu bile bilmediginiz pankartlarla isyan edersiniz biz iki cift laf soylesek fasist bilmem ne? ne alakasi var vatan kurtarmakla. duygu paylasimi icinden gelini soyleme hepsi bu.
Özellikle mavi marmara olayında gerçekleşmiş olaydır.Hitler'i savunuyorlardı.O kadar yani.
sözlükte gördüğüm, yazılmış ve açılmış en güzel yazı.
facebook'da kız tavlamaktan daha mantıklı olan eylem.kimsenin vatan kurtardığı falan yok.herkez kendi fikrini paylaşmak istiyor.banada ulusal bir gazete'de köşe verseler burda yazmam orda yazarım.(yerel'de olabilir)
buna düşünce özgürlüğü, fikirlerini dile getirmek denir. meydana gelen olaylar karşısında sessiz kalmadığımız anlamına da gelir. ama sen diyorsan ki, hocu benim öyle şeyler yazmayı götüm yemez, birileri tutar göz altına alır neme lazım mına goyun. am-göt muhabbeti yeter bana diyorsan o başka.
trabzon'da fanta gençlik festivalinde deliler gibi eğlenmeye çalışıp, tarkan konseri yarıda kesince en yakın bara gidip alamadığı hevesini alıp, eve gidince facebook durumunu 'acımız çok büyük amua koduklarım' şeklinde güncellemektir.

ya da;

'ne kadar insan toplarsak o kadar kar' mantığıyla açılmış şehitlerimiz için bilmem kaç bin oluyoruz adlı sayfaya üye olmaktır. sonra da bu sayfanın birkaç günde yeterli sayıya ulaşınca reklamı yapıp parayı basmasıdır.

gerçekten üzülmüş olsanız gam yemeyeceğim.
hemen kendini belli ederler. yaptım ama bir sor niye yaptım diye feryadı basarlar.
türk halkının en büyük eğlencesidir, kürtler ne yapar atatürk heykeline apo posteri asar türk bayrağını indirip bdp bayrağı asar milletvekilleri polisi tokatlar taş atar akşamına yüce türk milleti internetten vatanı kurtarır ve olaylar biter.
(bkz: kedi canını senin).
twitterda fenomen an itibariyle...aforizma atmak isteyenler için önerilir.
klavye mücahidliğidir. hepsi sahtedir. klavye mücahidliğinden tekrar allah a sığınırım.
ülkede çıkan olaylar karşısında bunlardan faydalanmak isteyenlerin sosyal sitelerde açtığı gruplara, gönderdikleri forward mesajlarına kanan insanların yapacağı iştir. tepkilerini göstermekte asla geç kalmazlar ama nedense bu tür konuları düşünmek için herhangi bir olayın gerçekleşmesini beklerler.
(bkz: vatan lafla değil eylemle sevilir)
toplum içinde kötü durumlara düşme korkusuyla baskılanan düşüncelerin aktarımıdır.
Milyonlarca kişi milyonlarca kez lanet etmesine rağmen , anlaşılıyor ki bu işler internetten şuradan buradan lanetler savurularak çözülemeyecek...Seçimlerde herkes atıp,tutmasını biliyor ama iş icraata gelince kimse bitiremiyor terörü...