bugün

bu kişilerin bir diğer adıda ziniya dır. genellikle kümes önlerinde toprak üzerine bırakılmış olarak görülür. çok nadirende olsa yumurta üzerine bulaşmış şekildede görmeniz sözkonusu.
türk olanları, trabzonsporlular'ın buna kızacağını, üzüleceğini sanan ama feci halde yanılan tiplerdir.

şahsen ben keyiften dört köşe oluyorum bunların fitil olmasını izlemekten ve kuyruk acısıyla trabzonspor'un başarısızlığı için amigoluk yapmalarından. bukalemunlar siziiii.*
mustafa denizli den geliyor:
içimizde ki interliler.
burak yılmaz yerine diego forlan'ı tercih eden kitle. burak da cezalı zaten.
milleti bukalemunlukla suçlayanların ta kendileridir.
benfica başkanı kura çekiminde trabzonspor adını duyunca yanındaki adama biz bu takımı 2 hafta önce eledik ne işi var bunların burda demiş.bu arada
(bkz: forza inter)
galatasaray - leeds united maçında leeds united'ı destekleyenlerden başkası değillerdir.
http://www.itusozluk.com/...ray+leeds+united+ma%E7%FD
Handikaplı Inter oynayacağım için ben onlardan birisiyim. ve maç günü benim gibi binlerce arkadaş olacak.
beşiktaşlıların fenerbahçe - paok maçında yunanları tutmasından kötü değildir. gerçi sadece beşiktaşlılar değildir bunlar.
milano da yaşayan bir palermo taraftarı olabilir bu kişiler.
"inter trabzon maçında zki tutanlar" olacaklar umarız.*
inter kazandığında yaşadıkları sevinç, trabzonspor'un kazanmasında trabzonspor'u destekleyecek olan diğer takım taraftarlarının sevincinin binde biri kadar olmayacak taraftarlardır. ben bir trabzonspor'lu olarak fenerbahçe seneye avrupada oynarsa yine onları destekleyeceğim. siz anlamsız triplerinize devam edin.
idda da intere oynayacak olanlardır.(bkz: ben).
şikeye karşı 0 toleransı destekleyendir.
italyan hatlı türklerdir.
eski inter li emre beleşoğlu nun tutması muhtemel olay.
yaptığım kuponda düşünmeden handikaplı inter oynadım.. haksız bir şekilde orada olmalarını hazmedemeyen insanlardır..
(bkz: haram şekilde şampiyonlar ligine gitmek) **
2 sezondur el şeyiyle gerdek muhabbettini yapan şikeci takımın taraftarlarıdır. Ama olsundur biz onları bu halleriyle de seviyoruz.
fenerlidir.vakt-i zamanında türkiye yunanistan maçında sırf fatih terim var diye yunanları tutmamışmıydı bunlar?
(bkz: inter trabzon maçıyla ilgilenmeyenler)
inter milan taraftarlarıdır efendim başka kimse tutmaz ama ezik trabzonsporlular kendilerini çok önemli zannedip herkesin onların yenilmesini istediğini zanneder. götünüzle gülüp geçiniz.
türklerin de içine olmasına anlam veremeyeceğim hadise. fenerbahçe' nin yerine trabzon' un gitmesine, buna son gün karar verilmesine, trabzonluların bunu sokaklara dökülerek kutlamasına sinirlenmiştim. hatta fenerbahçe' ye yapılanların haksızlık ve günah keçisi ilan etme olduğuna inanıyorum, fener' e sempati duymaya başlattı olanlar bana. ama oldu işte abi, artık değişiklik yapılamayacak, bunun hukuki yollarla hesabı sorulsun ama bırakın da başarılı olsunlar. biz milanlı değiliz ki inter' in avrupa başarısına ihtiyacımız olmasın.

not: washington wizardslıyım.
uefa nın ti rabzona feneri almıyoruz sen gel koçum dediğinde, ti rabzon un bunun kendisine hakaret olduğunu anlamamasına kızan herkes olabilir.
(bkz: inter siker)