bugün

Olmuş çoluk çocuk yuvası.
insanların facebooka dönüştürdüğü sosyal ağdır. hala fotoğrafçılık açısından da kullanan insanlara rastlamak mümkün. nadiren tabii ki.
Şimdiler de ilkokullu arkadaşlarımızın yedikleri yemeğin resmini yayınlayabildiği android uygulamadır.
kaliteli takipler ve paylaşımlar yapıldığında (özellikle fotomuhabir takipleri) oldukça kaliteli ve seviyeli paylaşımların yapıldığı güzel bir uygulama.
Facebook'Tan sıkılan cincon kız ve erkeklerin uğrak mekanıdır artık.

Azcık kas yapan oğlanların ayna karşısında yarı çıplak foto çekildikleri,kızların da yaptığı domatesli makarnayı italyan ustası edasıyla filtreden geçirerek paylaştıkları bir sosyal platform olmuştur.

ios'tan başkasına çıkmayaydı eyiydi.
twitterda paylaşılan instagram linklerine tıklamaya üşenmeyen var mıdır merak ettirendir.
1 haftalığına yurt dışına giden kadınların üstünden 1 yıl geçmiş olmasına rağmen hala fotoğraflarını paylaştığı garip bi program. Fotoğrafın ışıklarıyla oynayıp çok çirkin çıktığı fotoğrafları bile candice swanepoel çıkmış gibi paylaşırlar.
kesfet butonuna basıldıgı an binbir farklı dünyayla karsılastıran program.

oglum bu insanlar ne yiyor, ne iciyor, nerelerde yasiyorlar lan böyle?
uygun taglar kullanılarak fenomen olunabilen fotoğraf paylaşım sitesi.
çift tıklayınca fotoğrafı beğenen uygulamadır.

ilk kullanmaya başladığım zamanlar bu özelliğinden bihaberdim. arkadaşın ablasını takip ediyordum. anasayfada gezinirken arkadaşımın ablası bikinili fotoğraf paylaşmış ve telefon dokunmatik olduğu için yanlışlıkla iki kez tıklayıp beğendim. kullanlar bilir beğenince kalp çıkar. o kalbin küçükten büyüğe geçişi hala gözümün önünde. nedense utançdan yerin dibine girdim, hemen beğenmekten vazgeçe tıkladım görmesin diye. birkaç ay sonra beğenilen fotoğraf için mail gittiğini öğrendim. bir utanç da o zaman yaşamıştım.. *
16 küsur mb sadece uygulamanın kendisidir. bence gereksiz yer kaplıyor. alternatif * için uygulamalar mevcutken kasmamak lazım.
insanoğluna yeni bir uğraş boşa vakit geçirmek için ideal bir ek uygulama..
yakında para kazandıracak uygulama.

http://onedio.com/haber/i...ma-devri-basliyor--103124
fenerbahçe' nin kendi ismiyle girebilmek için çirkin oyunlara başvurduğu uygulamadır.
http://sphotos-b.xx.fbcdn...10932526_1700232594_n.png
aç karnını doyurmak dan aciz görgüsüzlerin neredeyse sıçarken ki fotoğraflarını yükleyecekleri yer.
Bir başka sosyal medya aracı. Fotoğraf çekmek az biraz hoşunuza gidiyorsa çok beğeneceğiniz türden bir uygulama fakat etiket işini abartıp her arayan benim fotomu görsün derseniz o işin tadı kaçar.
an itibarıyla 26k * takipçim olan sosyal platform.
çıkarana, kullanıma sunana lanet okutan uygulama. artık, hangi kız güzel, hangi kız çirkin anlamak öyle zor ki. beynim yandı düşünmekten.
instagram sayesinde artık hayatlarımız like bazında.
_Tanrım, bu lokanta 5 like bile almaz, burada mı yemek yiyeceğiz? Buse'ler 500 likelık yerde yesin, biz ise burada öyle mii?
_Şu manzaraya bak! 300 like, çek! Çeek!
_Bugün like'ım çok düşük, siz takılın, ben gelmeyeyim!..
kullanıcılarına 3-4 saattir bir silinme korkusu salmış program. ortalık dontdeletemyaccount, dontdeletemyig hashtagleriyle dolu, herkeste bir açıklama telaşı.
popular hastaglar kullanarak bolca begeni alinabilecek fotograf paylasim uygulamasidir.
video yükleme özelliği gelmiş uygulama. instavine olmuştur kendileri.
ergen kızların oyuncağı. annelerinden yürüttükleri ojeler ile ayak tırnaklarını boyadıktan sonra fotoğrafını çekip yolladıkları sitedir. zaten o siteyi de bunlar bozmuştur
görsel
video ekleme özelliği gelmiş olup vine ile kapışacak bir uygulama.