bugün

entry'ler (375)

25 nisan 2013 fenerbahçe benfica maçı

bir galatasaray' lı olarak fenerbahçe' ye başarılar dilediğim, 90 dakika sonunda bizi sevince boğmasını dilediğim maçtır.

yazarların telefon duvar kağıdı resimleri

balıklı göl resmi.

türk filmlerinin ortak özellikleri

gerçek hayatta yaşanmayacak ne kadar olay varsa abartılı bir şekilde filme alınması.

90 gündür şehit haberinin gelmemesi

insanı mutlu eden gelişmedir. artık televizyonu açınca ağlayan anaları değil fenerbahçe nin galatasaray ın başarılarını görüyoruz, mutlu oluyoruz. umarım hep böyle devam eder ve gerçek bir barış olur.

playstation 4 ve galaxy s4 ü olmayan fakir

(bkz: yazmaklazim) dır. bunu alay konusu yaparak aptallığını kanıtlamaktan daha iyi olan durumdur.

kürtler insandır

yerden göğe haklı olan önerme. nasıl bir elin 5 parmağı, bir ailenin tüm bireyleri ve bir ırkın tüm insanları için genelleme yapılamıyorsa bu kürtler için de geçerlidir ve her ırkın içinde kanı bozuk insanlar vardır. buna türkler de dahildir, kürtler de.

yeter ki akan kan dursun

doğru sözdür. neden boş yere analar ağlasın, neden onca genç fidan ziyan olsun, neden her gün televizyonda bu haberleri duyalım? 30 yıldır savaş var da ne oluyor pkk askere diş geçirebiliyor mu? hayır. peki asker pkk yı yok edebiliyor mu? oda hayır. ister küresel güçler deyin, ister dış ülkeler deyin ama sonuç bu. bir 30 yıl daha böyle gider neden her iki taraftan da binlerce insan ölsün? neden? peki 30 yıldır savaş vardı da bir şeye değdi mi? tabi ki hayır.

futbol denilince akla gelen ilk şey

sarı-kırmızıdır.

fatihintakendisi

(#19471822) helal olsundur.

ismet inönü ve turgut özal ın kürt olması

turgut özal kürt ise gurur duyacağım önermedir ama bu yavşak ismet kürtse ben kürt değilim yada ben kürtsem bu piç kürt olmasın.

cas davası namusumuzdur

3 ay süren namustur. bunların koreografileri 10 saniye ayakta kalır, namusları 3 ay sürer. fenerlilerin adına böyle yöneticileri olduğu için üzülüyorum.

türkiye de olduğu söylenen aç fakir insanlar

karnı tok olanların göremeyeceği insanlardır. onlar tutar afrika' nın bilmem ne ülkesine yardım yaparlar, onlara ağlarlar ama kendi insanından bir haberdirler. bunları gördükçe aklıma yılmaz güney' in şu sözü geliyor:

“Bir gün nereli olduğumu sordular.
- Babam Siverek’lidir dedim.
Siverek adına şaştılar, hiç duymamışlar.
- Nerdedir bu Siverek? Dediler.
- Siverek Napoli’nin kazasıdır dedim.
Düşündüler bir süre, birbirlerine bakındılar.
- Biz italya’yı çok iyi biliriz. Yanlışınız olmasın. Napoli’nin böyle bir kazası yoktur.

Siverek italya’da olsa bileceklerdi. Siverek Urfa’nın bir kazasıydı. Urfa da Türkiye’de bir şehirdi.

Bizim memleketin insanları iyidir, akılları çoktur; italya’yı bilirler, Fransa’yı bilirler. Çinistanı, Falanistanı bilirler, lakin kendi yurtlarını bilmezler. Dünyanın öte ucundaki ülkelerin yardımına koşmak için can atarlar. Onlar için şiirler yazar, onlar için ağıt yakarlar. Falanistan köylüsünün acısını anlatan kitaplar kapışılır, benim memleketimin insanlarına sırtları dönüktür, onları görmezler, göremezler.”

cas davası nın geri çekilme nedeni

çünkü bunlar şike yaptı, uefa avrupa' ya yollamadı. sonra bunlar dava açtı (sözde namus davası) uefa da sus payı olarak avrupa' ya yolladı bunlar da davayı geri çekti, namus gitti, iş bitti.

iç çamaşırı görünen kadının uyarılıp uyarılmaması

gören bayan ise bir sıkıntı yoktur, haber vermelidir. eğer gören erkek ise bir bayana söyleyip onun uyarmasını istemelidir.

ilk mastürbasyon

mahalleden bizden büyük birinin lan sen hiç 31 çektin mi demesiyle denediğimiz, 31 kere ileri geri yaptıktan sonra kandırmış beni pezevenk dediğimiz olay.

instagram

fenerbahçe' nin kendi ismiyle girebilmek için çirkin oyunlara başvurduğu uygulamadır.
http://sphotos-b.xx.fbcdn...10932526_1700232594_n.png

suni teneffüs yapan türbanlı doktor hemşire

yazarı ne ilgilendirdiği merak konusu olan olaydır. kadın hayat kurtarma derdinde adam başlık açıp saçmalama derdinde. (bkz: kasap et derdinde koyun can derdinde)

türkiye vergi yükü düşük ülkeler arasında

milyon eurolar kazanan futbolculara %10 asgari ücretle geçinmeye çalışan emekçiye %18 olan vergidir ve futbolcuların gözünden bakarsak doğru olan tespittir.

kiloya kilo dememek

(bkz: türk kası bunlar)

başbakanı 1 günde ayağa kaldıran mucizevi ilaç

bir ara altın çilekti de şimdi ne olduğunu bilmediğim ilaçtır.