bugün

En dibe vurup ordan cikmasi gerektigibi fark ettigi andir.
kendi kendine yetebildiği andır.
kaybedecek bir şeyi olmadığı andır.
Adrenalini en uç noktada yaşadığı andır. Bu adrenalinin etkisi ile örneğin normal bir insan bir buçuk tonluk araçları rahat bir şekilde kaldırır, daha hızlı koşar kısacası güçlerinin limitine ulaşır.
Yıkıldıktan sonra tekrar kalktığı andır.
Birine karşı nefretle dolduğu an .
sevdiği birini ayakta tutmak için kendi acısını rafa kaldırdığı an.
Üstündeki ölü toprağından arınıp, bir şeyler uğruna gayret etmeye, azim göstermeye başladığı an. kendine inandığı an.
Hani bir şey olur yıkılırsın, durduramazsın kendini ağlarsın. Kahrolursun.
Öyle ağlarken hani birden insan susar, gözyaşlarını elinin tersiyle siler, dik bir bakış atar ve ağlamanın bir işe yaramadığını anlarsın ya.
işte kesinlikle en güçlü olduğu an o andır.
Sevdiğin birini koruman gerektiği an. Fiziksel veya psikolojik olabilir.
bir aile ferdi kaybedildiğinde acısını içinde yaşayıp ailenin diğer fertlerine destek olunduğu zamandır.
kapitalizm ve kafirliğin zirve noktası olan kons barda hiper seksi giyinmiş gözde hatunun içki ısmarlanarak bağlandığı andır. o an o hatunun da istanbul'un da sahibisinizdir. ben bu hatunu buradan çıkaracağım ve çatur çutur sikeceğim dersiniz. tabi bunlar hep masraf, fakirler ötede oynasın ahahaha.

hatun silikon yaptırmış, göğüsler anasının amı kadar, ama tabiki caps yok size ergen yarrakkafaları sizi ahahahaha.
en yanlız kaldığı an , ya tamamen dibe vurur yada en güçlü olduğu hale gelir.
ezildiğini fark edip harekete geçtiği andır bence, o anki öfke vücudu dik tutar ve sözler daha bir sert olur. göz de kararabilir. ama dikkat bir yerlerinizi kırmayın.
Ailenin, Sevdiginin, sevdiklerinin yanında onların güçsüz olup seninde ne yapacağını bilmedigin caresizlikteyken bunu onlara hissettirmemek için verdiğin mücadele. Zira güçlü olmazsan yikarsin herşeyi.
Annemin fırlattığı terliği havada yakaladığım an.
Bkz: evdeki zena
Hava kılıcını perfect master açtığı an.
(bkz: metin2)
Herşeyini kaybettiği andan sonrası.
Kaybedecek hiçbir şeyi olmadığı andır.
Anasına biri laf atınca yüz dana gücü geliyor.
Allah'a Allah'ın istediği şekilde inanan o şekilde kulluk eden tehlikeli bütün hallerini şeytana uymamayı başarabildiği Rabbinin huzuruna rahatça çıkabileceğin duruma geldiğin andır.
kahvaltımı yaptığım andır.
Gözleri Dalin şampuanıyla yanarken "Hayır, ben bir erkeğim!" diyip Dalin şişesini yere yatırıp dövdüğü andır.
Ablamın yaptığıdır.Bi hayalim vardı yapamadım bi kemik hastalığı yüzünden oda neyse balım,sende doktor olursun demişti iki sene önce evet! dediği oldu.Burda benim acımı sarmaya çalışırken ki yüz hali gözümün önünden hiç gitmiyor.