entry'ler (136)

saat 04 00 da ateşlenen sigara

5 te yakılan sigara kadar tadı vermez yaktım.

ezan okunuyor bilin nerdeyim

Trabzondasın gadaamsın.

doktorolacakcocuk

Geldim amk doktor olamadım bu arada mühendisim evet makine mühendisiyim dgs ile ikinci üniversiteyle bu sene bitirdiğim programdan da bilgisayar mühendisliği kovalıyorum. 1 buçuk sene sonra geri gelmiştir.

sözlük yazarlarının boyları ve kiloları

1.85 m ve 105 kg ile katkıda bulunacağım veri tabanıdır.

küçükken sanılan şeyler

insanları iyi kalpli sanıyordum, sanrımıın geçmesi uzun sürmedi ilk kazığı en yakınlarımdan yememle karanlıkla aramızdaki bağ güçlendi ölmeyecek kadar güçlendi. karanlık, evet siyah; asilliğin rengi insanı asilleştiren soytarıların şaklabanlıkları işte beni ben yapan karanlığın hayatımda ki yerinin açıklaması, maruz kaldığım yanlışlar, ayrılıklar, ölümler, kimsesizlik, açlık, sefalet, varlık içinde yokluk hepsi bu kadar.

bir çakışta sigarayı yakmak

tiryakiyim iyi yaparım.

yalnızlığa alışmak

sigara gibidir hani üşüyünce ağlamak isteyince bağırmak etrafı yok etmek isteyince özlenir yada harbi tiryakiyseniz istenir sigara gibi eğer sigaranız bittiyse dostlarınızı ararsınız en sevdiğinizi yalnızlığı yaşayabileceğiniz kimsesizliğinize kimse olan hiç kimseyi bulunca işte o anda cennetten bir bahçe hediye edilmiştir size.

mühendislerin cahil olması

la bu möhendizler sizee neettii

-enerji+bilgisayar mühendisiyim...

çiğ köfte dürüm

Lagash isimli yeni bol malzemeli kaliteli markadan az önce yediğimdir.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

Yaktım yaktım eveet füüüüüü ohh bea dedirten gecenin üçünde integralin üstüne dinlendiren organik kimyanın karşısında masaj etkisi bırakandır tek dostumdur.

şu an içilen sigaranın markası

Chesterfield click.

devlet üniversitesinde okuyan fakirler

ODTÜ,iTÜ,BOĞAZiÇi gibi yerlerde okuduktan sonra bu fakirler kendilerine fakir diyen zengin züppelerinin arkasından babaları çekilince onların a.ına koyarlardır.

matematik

sanatımdır.

ilk buluşmada 13 tane lahmacun yiyen kız

Ne güzel işte erkeğinin yanında rahat güvende mutlu olduğunu hissettiren kadındır benim sevgilimle şuan ki nişalım yani ilk buluşmamızda kebapçıya gitmiştik önceden 2 aylık bi telefon sevdicekliği yaşayıp birbirimizle hayalde kurmuştuk ha! Başlık diyorduk öyle işte tanım belli.

yazarların 2023 de olacakları yaş

27 yaşında olacağımdır.

yazarların şu anki ruh halini yansıtan şarkı

Pervane-özdemir erdoğan "seni almazsam gözlerim açık gideeeeeerrr,bana ellerini ver hayat seni sevince güzel; sana ömrümü verdim ey nazlı güzelll."

2016 lys

Şu saatte çalıştığım ygssinin siyaseyine birçok gencin hayal kırıklığı yaşamasına sebep oluşunun lys isimlisi gene kolay olacak fizikte sayısal soru çözmeyin amk gidip dalga boyu nedir diye sorarlar şindi açıklama isteyerek kimyada anlattrır şıklarda radyoaktiviteyi mat geo haricinde sayılı sorulara dokunmayın amk tamam sakinim sözlük napayım çok yoruldum ve sigaram bitii.

annenin annelik yapamaması

Kimisi kaybeder canı yanar bazısı da varken evladını sallamaz evlat çırpınır gene gelip başını okşayıp bağrına basmaz emzirmemiştir sizi üstünüze titrememiştir hep kavga eden vi ailede büyümüşsünüzdür sinir öfke harplerinizi insanlar fazla agresif olduğunuzu düşünür ama bilmezki yırtık ayakkabıyla okula gittiğiniz için müdür yardımcısına müdüre yok hocam ihtiyacım yok top ounarken yırttım var aslında bi botunuz bile olmaz çocuk yaşta olgunlaşırsınız ağlayamaz olursunuz çalışıp kurtulmam lazım dersiniz 10 12 yaşında arkadaşlarınız pc oyunlarındaki sıkıtılarını anlatırken siz akşam eve gidince çamaşırlarımı yıkayıp ütülemem lazım dersiniz kendinize anlatırsınız derdinizi iyi bir yer kazanır gidersiniz sigaraya başlarsınız her an babanıza yediğiniz paranın fazla olmadığını sadece karnınızı doyurup iki bardak çay içip sigara içtiğinizi babanızın sizden daha 16 yaşındayken para yemeyecksin para getireceksin demesiyle savaşıp okumaya çalılırsınız babanız anneniz bile sevmez sizi sonra okur adam olursunz oğlum diye sarılmaya başlarlar sizden menfaatleri olmaya başlamıştır çünkü yırtık ayakkabı diyorduk herkes sabah sıcacık votlarla gelirken siz ayaklaınızı saklamakta uzmanlaşmışsınızdır sabah ıslak kaldırım taşları soğuğu doldurur ayaklarınıza üşürsünüz küçücük elleriniz çatlar kanar göstermezsiniz kaleme ihtiyacınız olur kalem için uç için silgi için kırtasiyecinin dükkanının mermerlerini yerleri heryeri ellerinizle silersiniz kaleminizi kazanırsınız gidip dersinize çalışırsınız ısıtması çok rlektrik faturası için kullanılmayan odanızda yerleri sildiğiniz deterjam ellerinizi parçalamıştır onun acısıyla ders çalışırsınız kimse başarınıza başaracağınıza inanmaz siz inanırsınız kendinize bide tam intihar edecekken karşınıza çıkan sizin gibi acı ve kimsesizlikle yoğrulmuş o elif adında ki güzel çocuklarınızın anasına yaslanırsınız ikinizde iyi yerlere gelirsiniz sadce birbirinizi seversiiz ve oğlunuz meteyle kızınız eylülle ısınırsınız ısıtırsınız birbirinizi kimseye güvenmeyin sevdiğinizden başka oda sizr güveniyorsa eğer sevin yaslanın sarılın birbirinizd sahiplenin kadınınızı onun canını yakanları kaldırın ortadan yok edin kimseyi yaklaştırmayın sizin olan o güzel tene evladınıza amnelik yapsın o küçük elli çocuklarınıza sevgiyi öğretsin siz bile ısının o svginin sıcaklığıyla kendi savaşınızı kendiniz berin kimseye güvenmeyin.

ruh sağlığını korumanın yolları

Benim yaşadığım yaptığım şeyleri kendi vücudunuza uygulamamak yaşatmamaktır.

ygs 2016

16 sorumu kaydırdığımı ve sosyalden doğru olan 3 sorumu işaretlemediğimi iddia eden sınav neyse 143 bininciyim.