bugün

Ergenekonda it gibi oynardım it.
Ulan basligi ben actim ilginc aq
Manasta it gibi oynardım it.
(bkz: metin 2)
(bkz: metin 2)
t: yeni bir türkiye sunucusu bekliyorum. KEşke hepsi birleşse anında damlarım.
Adını duyunca gözümden biraz yaş geldi.
Bir zamanların efsane oyunu.
Lol pubg halt yemiş yanında.
az önce pubg benzeri bir oyunda sona kaldım. ama şu oyunda demircide +9 basmakla aynı olamaz.
+9 dolunayım hala göz kırpar bana uzaktan uzaktan.
En güzel yılların oyunuydu.
Hatırlarım,hiç oyun becerim yoktu ama çok severdim oynamasını. Hep güzel karılar secerdim. Biraz da zamanının tinderi sayılırdı
Bu da en sevdiğim hikayelerinden biri ahahshd
https://www.google.com/am...iri-komik-hikayesi-791536 .
görsel

oynamaktan bıkan ne olsun ehe.
Birkaç nesli harcamıştır.

Bunu oynayanlar ne bileyim biraz şeydir.
Allah 1.
Özledim be.
çocukluğumu yedi. ulan beynim erimişti okuldan gelirken bu mereti oynayacağım diye heyecandan bayılacakmış gibi oluyordum. o akşam pazarı bırakıp sabaha neler satıldı acaba heyecanı of of ne günlerdi
oynayan varmı hala? bundan daha güzel bi online oyun yoktur. lol felan hikaye yanında.
özellikle 1 - ramazan'da sahur muabbetleriyle 2 - kışın sıcacık çayınızı içerken sarar çok güzel bir oyundur ama çok vakit harcamayın.
Knight online çakması gibi olan oyundur.

ilk çıktığı zamanlar az biraz oynayayım dedim, her nedense karakterlerinin hepsi boynu bükük gibi gezdiğini görmüştüm.

Küçük emrah gibi boyunlarını yana eğip savaşıyorlardı.
Gercekden oynamakdan en cok zevk aldigim oyundur. Keske suanda online i cok olsa. Oynamakdan bikmayacagim tek oyun diyebilirim.
Bugün doktor olamadıysak bu oyun yüzündendir.
Lise sınavına çalışmak yerine bütün sene ve son gece uyuyana kadar oynadığım, zamanının en iyi 2 online oyununun biridir.
Tüm bir nesil gibi benim de çocukluğumu yemiş binlerce saatimi harcadığım mmorgp türü oyundur. Üzerinden kaç sene geçse de sık sık insanın aklına tekrar başlama isteği getirir. Oyun yıllardır ölü olsa da halen oynayan ve para kazanan insanlar olduğu bilinmektedir.
hâlâ bu kadar insanın bu oyunu oynuyor olmasını aklım almıyor. iyi ki sadece ortaokul hayatımı berbat etmekle yetinmiş oyundur kendisi.
Gm'lerin item kopyalama skandallarının ortaya çıkmasından sonra hâlâ bu oyuna para yatırıp zaman ayıran insanlara acıyorum.
benim naçizane tavsiyem şudur: gidin ailenizle, biricik eşinizle, sevdiklerinizle zaman geçirin, onlara değerli olduklarını hissettirin
şahsen hiç alakam olmadığı oyundur. zaten genel olarak lol ve legend online dışında mmorpg türü oynamadım, sevemiyorum.
Çocukluğumuzun en güzel oyunu.
knight online oyuncuları tarafından hor görülen mmorpg tarzı bir oyundur.
güncel Önemli Başlıklar