bugün

oynak arkadaştır. bugün şöyle yarın böyle... sana şöyle diğerine böyle...
tehlikeli ve satıcıdırlar. kendisini satmaktan zerre kadar utanç duymayan ve çekinmeyen insan seni satarken mi oturup hüzünlenir allah aşkına...
soğuk espirilerine gülüyomuş gibi yapmak için yanakların ağrıması sonucu gidişine sevinilen arkadaştır.
otlakçı olması en fenasıdır.
bi de sevdiğini elinden alan.
Yüzüne konuşmaya asla cesareti olmayan ama arkadan atıp tutan kral kesilenler herkesin sevmediği tip ve türdür.
düşüncelerin paylaşılamadığı, oturup iki satır muhabbet edilemeyecek arkadaş türüdür.
zaten düşüncelerini anlatmaya kalksan da anlayamayacak, ot beyinli arkadaş türüdür. özellikle siyasi konularda bu böyledir.
bu tarz olmasa da olur tipleri mümkün olduğunca çevrenden uzakta tutmak en iyisidir.
''herşeyi ben bilirim'' tarzında olan, yorumlarıyla kıskandığını belli eden, insanların kusurlarıyla dalga geçen, senin esprini başkasına kendisi yapmış gibi davranan arkadaş türü.

zaten bunları yapan kişi arkadaşlıktan dostluğa terfi edemez aksine arkadaşlıktan kaydı düşülür.
Gordugu her kadina yas,medeni durum vs.ayrim yapmaksizin cinsel yorumlarda bulunanidir. Zira anamiz var, bacimiz var.
(bkz: pes)'te yenince ipnelik yapan elemandır... *
Sürekli yanlışlarınızı bulup çıkartan arkadaş türüdür.

Yanlışlıkla Ahmet'e Mehmet dersiniz aaa ama o Ahmet der. Hatalı bir ürün alırsınız, e sen zaten doğrusunu bıraktın onu aldın falan der. Biriyle bi şey konuşuyorsunuzdur, sizi değil adamı haklı çıkarır. Bunu da iyilik kisvesi altında böbürlenerek yapar.

En nihayetinde bir gün patlar, o ayıplı ürünü kafasına geçirerek hak ettiği muameleyi gösterirsiniz.
kendisini çok üstün sayan, hoşgörülü olmayan, bir de hiç susmayan arkadaş türüdür.
askerden geleli yüz yıl olmasına rağmen hala askerliğini anlatan,
film izlerken başka bir film anlatan,
sevişirken çat kapı odaya dalıp gangaa fazla donun var mı diyen, arkadaşlar sinir bozucudur amk.
- aaa rujuna bayıldım sürebilir miyim bende nasıl durucak acabaaa
- aaaa bu renk stabilo mu çıkmış bakıyım nasıl yazıyo
diyen tipler. bunun yanı sıra size sormadan çantanızı açıp karıştıranlar ve her bulduğunu deneyenler mıncıklayanlar dokunanlar.
vır vır vır konuşan mal adamdır arkadaş bi sus motorun soğusun .
eve geldiğinde heryeri karıştırıp annenden azar işitmeni sağlayan, sürekli senden birşeyler isteyip geri vermeyen, görünce bişey istemesinden korkulan arkadaş.
sürekli aşk acısı çeken arkadaş türüdür. (bkz: hayatta en büyük derdi aşk olan insan)
Facebooktan seni bulan ilkokul arkadaşı, yolda gördüğün ilkokul arkadaşı, numaranı bulan ilkokul arkadaşı, arkadaşları aracılığıyla selam gönderen ilkokul arkadaşı...
herkesin arkasından konuşan, herşeye fesat gözlerle bakıp herşeyden şikayetçi olan, devamlı etrafa olumsuz elektrik saçan, milyon yüzlü olan, anında gereksiz samimiyetlere bürünen, her işe burnunu sokan, bilmediği konularda bile kendinden emin görüşler ortaya koyan türdür o. uzak durmak iyidir, iyi.
iki yüzlü ve yapmacık olan arkadaş türüdür. her zaman sinir etmeyi başarmıştır.
işi düşünce yavşak yavşak kanka diyen, ertesi gün sokakta görse tanımaz arkadaştır. bunlara da hayatımızda niye yer veriyorsak.
anlat derdini açılırsın diyip;seni dinledikten sonra aman boş ver yahu,diyen tipler.
ingilizce bilmediği halde filmlerden duyduğu kelimeleri olmadık yerde söyleyen insan tipi.
bu arkadaştan bir tane de bende var. şöyle ki; arkadaşım hayatı şu kadar mı ciddiye almazsın, hep mi lay hep mi loy. sınava haftalar öncesinden çalışan ben artık saatler kala çalışıyorum bunun yüzünden. bunun türü, eşi benzeri yok vallahi. (bkz: ama o candır)
asosyal arkadaştır. millet kankasıyla gezip tozarken, mekanlara giderken sizin asosyal arkadaşınız evde oturmaktan başka birşey yapmamaktadır. tüm uyarılarınıza rağmen gencecik yaşında kendini bitirmiş arkadaş türüdür. insanı çileden çıkarır bunlar...
oda arkadaşı olabilitesi yüksektir. hatta şuanda bu başlığa entari giren bir yazarın oda arkadaşı olabilme ihtimali daha da yüksektir. *
bu var ya bu, asosyal ya! takmış kilolarına, insanlar beni beğenmez'e. madem eritecen o götü! ya eritecen ya da ötmeyecen!

bak dostum senin tek sorunun o koca götünün kafanın 34712392739123127 katı olması.

gerçekten. madem asosyalsin, neden tek arkadaşın benim lan sınıfta? ben de olmayayım? oda arkadaşınım diye, kodumun kaderi bizi aynı odaya attı diye ben seni çekmek zorunda mıyım sevgili asosyal?

değilim lan, defol git başımdan aşifte! aaaaa! yeter!
boş konuşan, sürekli yalan söyleyen, ben ciddi iken ciddi olmayan bir insandır.
güncel Önemli Başlıklar