bugün

entry'ler (388)

bizimkiler

"Çok basit 87 amca." Yıllardır çıkan tekrarlarını dahi bıkmadan izlediğim, toplumumuzda bulunan her aileden birer örnek bulunduran, muhasebecisiyle, kapıcısıyla, öğretmeniyle, tesisatçısıyla toplumun her katmanını anlatan ve onlara hitap eden dizi. Tespit üstüne tespit...

yazarların whatsapp tan aldıkları son mesaj

Güçlü kollu emoji.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Gehen gehen.

yazarların en az 10 kez izlediği film

10 kez olmasa da her birini en az ellişer kez izlediğim; lotr serisidir.

sherlock

4. sezonun 2017'de başlayacağını duyunca aüız dolusu küfür ettiğim, ağlamaklı olduğum dizi. Ulan 2016 dediniz, bağrıma taş basar beklerim dedim. 2017 ne ulan.

yazarların twitter bioları

"Yaza nişanım var"dır.

evlendikten sonra erkeklerin değişmesi

Normal olandır ulan. Ne bekliyorsunuz anlamıyorum. Evlilik ile demek yerine beraber yaşamaya başlayınca demek daha doğru. Lan adam evinde rahat etsin bırakın. Kızlar biz de bir süre sonra kıllarımızı salarız gibi geliyor bana.

tv tarihinin en iyi 3 dizisi

1.Sherlock
2.Breaking bad
3.Shameless
Ancak sıralamamdan ben dahi emin değilim.

kürtçenin biraz şey olması

Sabah sabah acil servisi saran kürtlerin çıkardığı seslerin biraz şey olması ıı şey tiksindirici.
Nefret ettim ulan. Gırtlaklarını kesebilirim.

sabaha kadar kusmak

Eziyet. Uyutmaz, ağrı ve mide bulantısı çektirir, gürbüzlüğü engeller(gehen gehen).
Hayır kusacak bir şey kalmadı daha ne istiyon lan?

draven

(bkz: dwarven).
lan nick altıymış.

tomlawyer

Evlenesi olmayan yazar. Kibarca reddeder.

ulu gossip

Çayı şekersiz içen yazar.

ulu gossip

Çocukken Tom Sawyer'ı okumayarak o zamanlardan beri popüler kültüre karşı dik duruşu ile bilinen yazar.

ulu gossip

Masal okumayı seven yazar.

ulu gossip

Hobbit'te orkların büyük olmasından şikayetçi yazar.

sözlük yazarlarının favori ilaçları

Laroxyl'dir.

üstteki yazarın dedikosunu yap

Tamam lan begenmeyin nick mick hergün kanka benim nick iyi demi diye mesaj atar.

uludağ sözlük ışid sevdalıları

Beni yazın. Nerdesiniz?

son sınava girmek

17:30da gerçekleştireceğim eylem. Lan yalnız bir dakika içim neden buruk lan? (Lan parantezi gehen gehen) Alışmıştık. Neyse finallere artık.