bugün

hiçbir zaman anlamadığım durumdur. toplum mesela dışarı çıkıp baktığınızda hiç kimse sevişir giörünmez, çocuklu aileler dahi. bi bakarsınız hiç kimsede en ufak bi seksilik, sevişme belirtisi yoktur, öyle gezerler. sağ gösterip sol vurmak gibi bişeydir.
en ufak bi iz bile yoktur, caddeye çıkıp gezdiğinizde insanları incelerken, konuşulmaz lafı bile açılmaz dahi.
insan insanı s*kermi lan! cümlesinin kurucusu gibi bişey.
aynı insanlar sokakta gezerken sanki hiç tuvalete gidip sıçmıyorlarmış gibi davranırlar.
insanların sıçmıyor gibi görünmesinden farksızdır.
hayır ben anlamıyorum ki, kızların bu kadar nazlandığı, erkeklerin de bu kadar beceriksiz olduğu bir ülkede nasıl çoğalabiliyoruz? akp'ye oy vermeye döndü bu. sorsan kimse sevişemiyor, herkes abazan. peki bu nufüs artış hızımız nasıl ışık hızıyla kapışıyor?

n'oluyor olm bana gece gece?
sevişir görünmek nedir sorusunu sordurur adama, sevişen erkek ereksiyon halinde mi gezer? yoksa kadın herkese bakıp masturbasyon mu yapar? yada bütün erkekler saldıray abi vari mi dolaşmalı ?
- Sanırım insanlar seksin , biyolojik bir ihtiyac olduğunu kavramış ha ne dersin mahmut?
osurmuyor gibi görünmesinden hiç bir farkı yoktur.
sevişiyor gibi görünmek nasıl olur diye merak ettiren tespittir.
insan baktığı zaman anlar zaten sevişiyor gibi görünmeyi böyle seksi görünürsün bi baktığın zaman libidosu düşük pörtlek ezik kadın ve erkekler görüyosun etrafta. üstelik çirkinler de tabi.
(bkz: sokakta yumulunca da ayıplıyorsun)
kesinlikle katıldığım önerme. sokakta arkadaşlarımla gezerken seks diyorum hepsi şişşşş lan sokaktayız sus diyor. sanki insanlar hiç seks yapmayacak. 3 çocuğu leylekler getirecek.
bilemessin ki önünde giden süper seksi bir kadının kalçasında koca bir ben olduğunuda bilemessin.
seksin akılları bu kadar kapladığı halde hareketlere yansımamasına şaşıran insan evladının yaptığı hoş tespit.
seks yapan insanların bünyelerinde olağanüstü haller meydana geldiğini sanan arkadaşın sallama tespitidir.
sevişmiyorlar da bu kadar çocuk nereden geliyor diye sordurtan önerme. yapmayın allah aşkına elini sallasan bebeğe çarpıyor. tam aksine boyna sevişiyorlar da siz anlamak istemiyorsunuz. *
toplumun sex gibi bir şeyi nasıl oluyor da bu şekilde ört pas edebildiğine şaşırıyorum doğrusu.
sokağa çıksanız hiçbir kız hiçbir erkek sevişmemiş hatta öyle ki yanlarındaki 3 çocuğu da leylekler bacaya bırakmış ve gitmiş.
cinsel baskının hat safhada olduğu bir türk ülkesinde sex yapmayı dile getirebilecek insanları bulmak da zor sen de haklısın sözlük.
benim de dikkatimi çeken numaralardan biri. Kıza bakıyosun çok efendi, hanım hanımcık ama anal, oral vs her tür seks unsurundan haberdar. Ayak yapmak adet olmuş bizde.
doğal olan durumdur.

sex sonrası ilk günün sabahı :
---

kız komşu , dün enişten bana bi bastı bi bastı aman ne bastı. ama bende yatakda azgın bir fahişe gibi iliklerini sömürdüm hayvanın. parçaladı beni adeta. kevgire çevirdi beni p*ç. adeta bulutların üzerinde uçarcasına kenetlenmiş yek vücut olmuştuk. ohhh! aman ne tatlıydı öyle. akıllara zarar. oooh yea beybi!

bu mudur yani!
gündelik yaşamın normalidir. bu işler olur olmaz ortamlarda çok fazla dillendirilirse işin suyu çıkabilir.
insanların sıçmıyor gibi görünmesi ile doğru orantılı olandır.
bu sanırım sadece bizde olan bir vakadır, sanki bizi leylekler getirmiş gibi davranmaya devam ederiz.

hele bir de tabuymuş gibi "sus be, konuşulacak şey mi bu" repliği yok mu! bırakın bunları
sevişmiyoruz zaten ayak falan yok kısacası.

(bkz: elektrik-elektronik mühendisliği)
- abi hic sevisiyor musun?
Amina bile koyarim.
(bkz: neden meme uçlarımız yokmuş gibi davranıyoruz)