bugün

yaşlıları ziyaret ettiğinizde yüzlerindeki gülümseme yeter de artar ulan.
kahve içip bir sigara yaktıktan sonra amuda kalkıp yıldız tilbe şarkısı söylemek.
not: denemeden eleştirmeyin hemen.
dolapta bir biranın daha olması. **
telefonu güncellerken kabloyu çıkarmayın ya da bataryayı sökmeyin ibaresinden sonra bilgisayarın reset atması. sonrasında aha sıçtık derken tuş kombinasyonuyla cihazı tekrar hayata döndürmek. bu büyük olanıydı.

bir fincan kahve. benim için küçük ama keyfim için büyük bir mutluluk.
an itibariyle dayanamayıp içtiğim türk kahvesi-sigara birlikteliği.

namussuz esir aldı beni bu saatte. hesapta uyuyacaktık, gelde sabahlama şimdi iyi mi.

bi de kokoreç olsaydı ne giderdi bee.

acıktım gibi sanki. gidip yesem mi naaapsam. sabah reflüm kudurur mu acaba. * * * *
banyodan yeni çıkmışsın, üzerine ince ve bol tişörtünü geçirmişsin, balkonun açık kapısından da tatlı tatlı esen rüzgar perdeleri uçuştururken, biri önüne taze meyvelerle hazırlanmış bir tabak koymuş yemen için.
seni bilmem ama bence mutluluğun resmi budur abidin.
aileden uzak geçen uzun bir dönemden sonra eve dönünce geçirdiğin ilk akşam ve ilk gece o yatağına gönül rahatlığıyla yatmak...
-ben seni rahatsız etmeyeyim
=etmiyorsun. *
-aşk olsun ben öyle mi dedim?
-olsun.
-ne olsun.
-aşk olsun.
*
Çikolata .
küçük hobi..
Eski sevgilim. Gelse keşke ne yaşamışsa onla umrumda değil. Gelse tekrar seni seviyorum dese.
türkiyeye izine gidince ucaktan indigin ilk an.
Sabah Çayı'nın güzel olması.
Aslında hayatta mutlu olabilecek çok şey vardır. Yağmur yağması benim için mutluluktur mesela. Bir ailenin olması, bir sevdiğinin olması, müziği işitebilecek kulak ve dünyayı görebilecek gözlerinin olması.. hayat çok güzeldir sadece elindekilerin değerini bilmek gerekir.
" .... kısmetine razı ol ki, rahat edesin."
Teşekkür. Evet sadece bir teşekkür. Bana ne iş yaptırdığın/kaktırdığın önemli değil. Karşımda ki kişinin beni kullanmış olmasını bilsem bile bir "teşekkür ederim-eline sağlık" gibi kelime beni mutlu eder ve tüm yorgunluğum gider.
Yanlızca seni seviyorum sözcüğü bence mutlu eder insana bir pozitif enerji yükler .
papatya toplamak , salıncakta sallanmak , koşmak , müzik dinlemek , bilgisayarda need for speed , the sims v . b oyunlarda takılmak , çay içmek , yemek yemek , abur cubur falan .
kendim için konuşayım.

ufak bi çikolata.
bi papatya.
kocamaan bi sarılma falan felan.

basit şeyler ama bunlar bile olamıyor. üzücü.
Uf nohut. Çocukluğumdan yetişkinliğime en sevdiğim şey olan, Çekirge sürüsü gibi nohut tarlalarının dibine çöküp, haşat etmişliğimizi hatırlatan üstteki görseldir.
https://m.uludagsozluk.com/e/32303727/
Hala hastasıyım tabi. O tarla bitecek.
görsel
bir çift güzel söz, motive edici küçük bir övgü, sevgi insanı mutlu etmeye yeter aslında. her şeyi abartıyoruz sanki.