bugün

sabah uyanildiginda yagmis olan ilk kari görmek buna en güzel bir örnektir.
an itibariyle bi fincan çay.
(bkz: amcık)
sabah uyandığında karıya gidecek olmakta buna güzel bir örnektir. *
Tek taş. (bkz: beni şu kadarcık sevsen yeter aşkım)
marketten aromalı sallama çay almak. beni çok mutlu ediyor.
hiçbir bok.
ev arkadaşının sabah işe gitmeden senin için hazırlayıp bıraktığı kahvaltı.
polyannayı düşünerek mutlu olunması.
ben bu kızı düşünerek mutlu oluyorum. hani şu mutsuzken mutlu olmasını bilen kızı.
şimdi büyümüştür o, serpilmiştir götü başı nasıldır diye hayal ediyorum. kendi çapımda saçını çekiyor, poposuna şaplak atıyorum.
o ''ahhhh'' dedikçe, ben ohhhhh diyorum. içimi boşaltıyorum rahatlıyorum. sonra duş alıp yatıyorum.

2 aydır abazayım. nasıl mutlu olmamı bekliyonuz lan!

(bkz: serçe kuşunu kıskanıp hırsından ağlayan adam)
sevgiliden gelen, içtenlikle yazılmıs, bir kısa mesaj.
kedinin henüz kargalar bokunu yemeden, sabahın köründe suratınızı yalayarak sizi uyandırmasıdır.
sevdiginiz birisinden güzel birsey duymak , kücük bir söz büyük mutluluk verir .
(bkz: zar)
bir bardak demli ve şekersiz çay.
fazladan 5 dakika uyumak
yeni tanıştığınız bir prensesin size sarılması.
sabah sevgilinin küçük bir yanağınızdan öpmesi ile uyanmanız.
arkadaşla geçirilen vakit. tabii ki küçük bir şey değildir ama içinizdeki acı yüzünden mutlu olmak size uzak ve küçük bir şey gibi gelmekteyken arkadaş bunun böyle olmadığını hatırlatır size. sizle gülmesi, iyi vakit geçirmesi, yanınızda olduğunu anımsatması mutluluk verici bir şeydir. kısaca arkadaş candır.
çok imkansız olduğunu sandığınız bir yerde, sevdiceğinizle karşılaşmanız.
sırf siz gülün diye ders sonrası sınıftan hava almak için dışarı çıkarken ayağa kalktığınız da sıranızın ucuna en sevdiğiniz çikolatanın bırakılmış olması ve şaşkınlıkla başınızı kaldırdığınız anda onun size bakıp gülümsemesi * belki çok küçük basit bir hareket gibi görünür bu ama çok mutlu eder insanı. *
(bkz: eti çikolata keyfi sticks)*
karikatür.
Nadide bir fotoğraf karesi yakalamak.
(bkz: anne)

kendi minyon, yüreği kocaman.
hiçbir şey.
artık nasıl mutlu olunu bilmiyorum sözlük.