bugün

bakıyorsunuz birinci dünya savaşına, aynı mataradan su içen bu kankalar şimdi ayrı gayrılar....dolayısıyla sormadan geçemiyorsunuz bu soruyu. işin garip tarafı bunlara kimse de yardımcı olmuyor.
uzun lafın kısası bir nevi neden acaba sorunsalıdır.
Nedeni çok bellidir, emperyalizmin doğurduğu çıkar ilişkisidir.
ingilizler yardım etmez işgal eder. tarihin en büyük sömürgeci devletinden yardım istemek bedavaya orospudan istemek gibi bir olaydır.
siyonistlerin iyi yavşamasından dolayıdır.. sanayi devriminde ingiltere gelişince, siyonist sermaye, masonlar aracalığı ile de ingilizlerin yanındaydı. yahudi başbakan bile çıkmıştı ingiltere den. zaten dostturlar hristiyanlarla yahudiler aam avrupanın milliyetçiliği tuttuğunda iş değişir. birde hz.isa yı ve hz.muhammed i yahudiler öldürmüştür(hz.muhammed in ağzına alıp sonra cebrail in uyarması ile çıkardığı et parçası yahudi bir kadın tarafından zehirlenmişti. bu kuranda daha önce belirtilmişti. yahudiler peygamberler öldürürler ile geen yapacakları manası vardır.. diğer eti yiyen sahabiler öldüler. hz.muhammed bu zehrin tesiri ile yıllar sonra da olsa şehit düşmüştür. zehri beline kadar hissettim demiştir)

işte aslında hristiyanların düşman olması gereekn bir millettir yahudiler elbette içlerinde iyileri vardır yahudilerinde.. daha sonra güç abd ye aktarılmıştır ama ingiltere de kollanır tabiki siyoni,stler tarafından. işte ingiltere nin filistine yardım etmeemsi şu anki güç odaklarına yaltaklanmasındandır..

filistinlilerin arkasında zengin suudi arabistan bile bir yere kadardır..

filistindeki kişilerin yahudi sivilleri öldürmesi benim aslında hoşuma gitmiyor.. evet yahudiler, filistinlileri bazen av gibi öldürüyorlar gerçi.. bu müslüman mahallelere yakın korunaklı evlerde yaşayan yahudiler tarafından yapılmıştır..

gerçekte haklının yanında yer almak lazımdır. biz türkler mazlumu haklı ise onun yanında yer almış, dünya ya meydan okumuş bir milletiz maşallah.. herkes türkler olamıyor.. ingilizler de umarım hatalarının farkına varırlar..