4. nesil bir yepyeni bir yazar. halamın oğlu diye demiyorum acayip matrak ötesi işlere imza atacağı garantidir.

ha bir de adetten;

(bkz: hoş gelmiş)
melankoliğin kuzeni imiş efendim kendisi. başarılar diliyor, hoşgelmiş diyoruz.
20 subat 2008 fenerbahce sevilla maci için birlikte biletix'e gittiğim lakin biletin bittiğini görüp birlikte göt oldugumuz yazar. can saglıgı kuzen, bulursun sen yine bilet. sktr et.
yirmi sene önce bugun dogan canım kuzenim. nice güzel yıllara. iyi ki dogdun ve iyi ki varsin. çok kuru oldu ama ne yaparsın yavrum be...

(bkz: happy birthday to you)
iyiki doğdun değimiz ve de nice güzel yıllara ve entrylere yide eklediğimiz yazardır kendisi.
SON 20 SENEDiR DÜNYANIN OKSiJEN TÜKETiMiNE KATKIDA BULUNAN iNSAN EVLADI. ALLAH EKSiKLiĞiNi GÖSTERMESiN. (bkz: MUTLU YILLAR DiLERiM)*
izmir kokan yazarımızdır. vardır okunası, takip edilesidir.
ciddi biçimde donnie wahlberg' e benzeyen, harika davul çalan, bodrum aşığı sempatik yazar.
bench press te 95 kg kaldırarak kendisine "oha" dememi sağlamış kuzen-yazar kırması. kendisine 2008-2009 eğitim ve ögretim yılında * aydın üniversitesi'nde başarılar dileriz.

edit : 107.5 oldu.

edit 2: 112.5 oldu.

edit 3 : 115 oldu.

edit 4 : üç aydır güncellemiyormuşum bizim hayvan 130 a çıktı...
yeni yıla victoria s secret defilesi izleyerek girdiğim canım kuzenim. 2009'un sana huzur getirmesi dileğiyle.

120 de fena bir kilo sayılmaz hani. * * *
yılların kankası.acayip dota oynar kendileri.princess of the moon'la acayip arrowları vardır.bu aralar wow'a sardı ama dotaya tekrar dönüp aralardan derelerden attıgı arrowlarla bizleri mest etmesini bekliyoruz.
global english maduru kuşum aydıngillerden bir panda yavrusu. çok severim...
doğum günü bugün olan kuzen. yeni yaşı ona en kral güzellikleri getirsin inşallah.
subhaneke, inşallah, dinimiz, amin!