bugün

izlemek için sevgilimle randevulaştığım filmdir. hayalkırıklığı yaratmaması dileğiyle...
boku çıkmış filmdir.
sanal alem sayesinde sulanıp bozulmuş film.
senaristin prezervatif denen şeyden haberi olmadığı film.
klişelerle dolu bir film gibi geldi bana.
Kadın oyuncu seçimi çok yanlış yapılmış,klişelerle dolu henüz filmin tamamamını izlememiş olsamda pek etkilenmediğim film.Sanırım filmin tek güzel yani halil sezai ve şarkıları.
televizyonda yayınlanıyo dün görmüştüm sol framede farkedince aklıma geldi.
ya bu daha bi kaç hafta öncesine kadar taksimde falan sinemada gösteriliyodu vay anasını ya.
gerçi şöyle bi şey var hacı, tamam iyi hoş güzel film de yani biraz yasantımıza ters.

bunda, kızla erkek tanısıyo, hop o gece bardan eve sonra takıl bilmem ne. geceler günler hep beraber olsun.
bi de aşk tesadüfleri sever vardı onda da aynı olay, bunlar tanısıyo, içip sarhoş oluyolar sonra hooop gene eve. diğer günlerde de kız nereye oğlan oraya ya da tam tersi. hayatlar birbirine endeksli hep.
sonra başka dilde aşk, aynı olay hacı. bütün aşklar barda baslayıp evde bitiyo. e tabi birlikte de oluyolar. ööyle genişiz yani obaaa olayı hep.
hele kaybedenler kulübü nedir hacı o hepten absürd bizim yasantımıza.

yani o kadar geniş kızlar, o geniş kızların hayatlarını sorgulamayıp aşık olan adamlar türkiye'de nerde, e gösterildiği kadar bolsa inci sözlüktekiler neden amgöt diye bağırıyolar, adamlar bu kadar genişse uluda neden bekaret olayı tartısılıyo. ve ekşide.. oranın olayını bilmiyorum
heh pardon onların hepsi bu filmlerdeki gibi yasadıklarını anlatıyo zaten.

neyse anladın sen benim demek istediğimi.
2 adım öteye gidemeyen hep aynı senaryolu filmler. he ne olmuş incir reçeli'nde aidsli kız varsa.
onu da normalde öğrenen adam, anam ırısıpı der geçer dinlemez bile.
kendine gel izleyici kalk bi sigara iç!
Filmin konusundan, oyuncularından çok repliklerinin tuttuğu filmdir.
"o kadar bir şey söylemeden gidersin ki, üstüne milyonlarca şey söylenir"
--spoiler--
bana normal bir insan sevme hakkını vermediler ben de orospu çocuğu sevdim , orospu çocuğu sendin aşkım .
--spoiler-- *
bir aşk tesadüfleri sever değildir.
filmi geri dönüp düşününce bir daha izleyesim gelmiyor ama tuhaf bir şekilde etkileyici. nasıldı derseniz güzeldi.izlemeye değer.
Filmi daha çok akıla gelen kelime.
çok çok güzel olan filmdir.yani recep ivedik ten güzel olduğu kesindir.
ya birkere filmde ki mesaj yeter diyor ki bu ülkede doktorlar bile aids hastalarının elini sıkmıyor..
aynı anda facebook anasayfada kaç kişi incir reçeliyle ilgili bir söz bir video paylaştı anlatamam. ne reçelmiş, yazarlık yaparken, seyirlik filmden olduk.
hakkında bu kadar entry girilince güzel olabilir mi acaba diyerek izlediğim ve tırtmış la bu diyerek özetleyebileceğim sıradan bir film.
beğenmediğin insanların beğendiği noktaları da tam olarak anlayamadığım film.
bir olmamışlık olduramamışlık var filmde. bu adam ne ara bu kadar sıkı aşık oluyor bu kadına, ha keza kadın löp diye adamın evine gidip sonra da "sana balık yaptım ha bu arada ben hayatının aşkıyım ve de aids'im bu arada akşama komşu kadının pişirdiği çörekler bık bık bık..."

en absürd sahne kızın babası olduğunu kamera adAmcağızın yüzünü ilk gösterdiği an anladığım adama esas oğlanın saldırdığı andı. ulan adam zaten 2.80 yatıyor yatakta ölümle pençeleşiyo bi sen misin acı çeken hırt!

bilmiyorum sözlük sevemedim ben filmi der, sinema severlere selam ederim.
klişe olan her şeyden yaratılmış bir film.
kız ölürken o çalan parçayı çok mu aradılar merak ediyorum gayet itici.
An itibariyle kanal d de gösterilen film. ben sevemedim
tüm kızlar az önce bu filmi izledi. teklif etmenin tam zamanı beyler yüklenin.
sanki biraz overrated* bir film.
Taksiden inerek koşmaya başlamasının anlam taşımadığı daha güzel işlenebilecek bir türk filmi.
her şey iyi güzel, filmde dokunaklı yapılmış tamam ; ama o umumi tuvaletlerde bokunu* fayansa süren zihniyet otobüs durağındaki cama nelerini sürer.
Filmin en duygusal yerinde arkada çalan sarkı yuzunden gülme krizine sokmus film.
Boku çıkarılmış filmdir.