bugün

Bu kadar olmaz yuuh dedirten, zavallı bir davranıştır.inci sözlüğün kalitesizliğini bir kez daha ispat etmesidir.
(bkz: inci sözlük hamam böceklerinin cennetidir)
Zenginmiydi?o yüzden astım hastası olduğunu bile bile dans yarışmasına katıldı ve çok yoruluyorum diyerek devam etmeye çalışması düşündürücü.Ayrıca,dindar geçinenler, islam dininde ölünün arkasından konuşulmaz ve hele küfür edilmez.
Dipnot:imanla, paranın kimde olduğuda bilinmez.
kimin yaptığı bilinmez.

o değil de siz hala inci sözlük'te misiniz lan?
uludağ sözlük bünyesindeki bazı insan(!) müsveddeleri de oh çekerek inci sözlükten farkları olmadığını göstermiştir.
(bkz: #10688439)
--spoiler--
@1,@25;

Sizi küfür edecek kadar küçük bir mevkiye düşürdüğüm için özür dilerim.
--spoiler--
yazar bile diyemeyeceğimiz kişilikler, lakin her yazar deyişimizde götleri kalkmaktadır.
inci sözlüğe bakmadan sadece bu başlığı görüp inci sözlüğe küfür eden yazarlara sesleniyorum.
haklısınız
ama şunu da bilmelisiniz ki inci sözlüktekiler de bu durumdan şikayetçiler.
benim gördüğüm toplam 5 entry var defne joy a küfür eden. demek ki tüm inci sözlük böyle düşünmüyormuş değil mi?
Herşeyden önce daha 3,5 yaşında melek gibi bir bebek var. Annesiz kaldı. Allah rahmet eylesin, bebeğine ailesine çok üzüldüm lan densiz densiz yazmayın.
1. nesil manifestosu adı altında açılan başlıkta, defne joy foster'a hakaret edenlere, swf ayarı çekilmiştir.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1288033921.swf
inci sözlük yazarı küfretmiştir, inci sözlük değil.
öncelikle şu anlatım bozukluğunu bir düzeltelim, ayrıca küfür de edilmedi ona küfür denilmiyor.

şimdi bak güzel kardeşim, bir kişinin yaptığını on binlerce kişiye maledersen bu yaptığına ne derler biliyor musun?
inci sözlük'e bak görürsün.

ne yani bi amına koyduğumun liselisi yüzünden kendimize gölge mi düşürücez?
cevahir'de piçlik yapmış 20 tane adam yüzünden ben laf mı yiyeceğim?

burası doçent miymiş oranın yanında? pek sanmıyorum, güldürmeyin lan beni. 5 senedir burdayım ben 500 tane moron sayarım sana.

dar görüşlü bir adam için, normaldir. üstelemeyiz ama her şahsi bir olaydan sonra inci ile ilgili ilkel genellemelerde bulunan ger,zekalılar da bence en az o başlıkları açıp infial yaratanlar kadar gerizekalı.

imla ve mana hatalarını düzelttik, dağılabiliriz.
beklentileri karşılamışlardır.
(bkz: inci sözlükte zeka aramak)
sadece 1 kişinin yaptığı bir olay değil, hala savunuyorsunuz.
annen ölse ve arkasından böyle entry girse ki sayıları bayağı fazla.
annenin arkasından bunlar konuşsa bakalım hala savunabiliyo musunuz? -savunurum diyosanız ölmeden de deneyebiliriz.

ama inci sözlükten bi' yazar başlık çalıp başka sözlüğe yazsa bütün sözlüğün adı çıkar, elinizi yorup klavyeden bir sözcük bile girmezsiniz incici piçler.
size sizin anladığınız dilden konuşmak gerekiyor.
terbiyesizlik olduğu kadar günahtırda yahu. ölünün arkasından laf edilmez ilkesine inanmış türk aile yapısına zıttır. kaldıki bu oluşumun *kullanıcıları ahlak timsali kimseler değildir. bu bilinmektedirde. lakin moderasyon da mı buna göz yummalıdır?
ölümün ne olduğunu bilmeyen şerefsizlerin işidir. Kendi yakınları ölünce anlarlar umarım ölümün bayılmak olmadığını...
hala buraya gelip inci sozlugu savunan mallari gostermistir. bir kisinin yaptigi hede hodo. hepiniz ayni boksunuz lan.
simdi burada sovmenin, tartismanin anlami yok bizler cikarmadik mi bu sozlugu tepemize. itu, ulu, eksi sozluk basta olmak uzere bizler kaldirmadik mi gotlerini bu yavsaklarin. simdi aglanmanin, kizmanin bi anlami yok.
artık entry girilip reklamı yapılmaması gereken site. bugün yeteri kadar fazla olmuşlardır. götlerinin inme vakti gelen sözlüktür. prim verilmemeli.
"anarşistim ben yeaa" diye dolaşan ergenlerin buluşma noktası olan bir yerden fazla da bir şey beklenemezdi zaten. hayır bir kere de şaşırtsınlar beni diye bekliyorum ama ne zaman bir şey olsa inci sözlük anarşistim ayağına skandallara imza atıyor. önce gidin anarşizmi öğrenin bebeler.
zekalarından çok, insanlıklarından şüphe ettiği durum. hayır gerizekalılığın da bir sınırı var.
inci sözlüğün ne tür mahlukatlarla çevrili olduğunu yine yeni yeniden kanıtlayan, ortaya seren durumdur.
Farklı olmak için kendilerini itin götüne sokmaya devam etmelerinin yalnızca bir göstergesidir. Zekakarını, bir varlık olarak insan olmalarını geçtim hiç mi ar yok lan sizde? Hayvanlar bile sizden üstündür. incisözlükte bulunan ve bu olay dışında kalan yazarları tenzih ederim.
nedense hiç şaşırmadım. midesizler diyorum.
işi gücü birbirlerine ana,avrat küfrederek eğlenen bir topluluktan beklenen eylemdir.