bugün

çeşit çeşittir. gereksiz / abartılı belaltı tavrı bu nedenlere öncülük edebilir mesela.
(bkz: her şey)
bel altı tavırlar olsada elit görünüp karı kız kaldırmaya çalışan* tiplerin olmadığı bir sözlüktür.
(bkz: bok çukurlarını sevmeme sebepleri)
bu arada;

(bkz: özel isim)
(bkz: inci sözlük)
salla gitsin denilen begenilmiyen bir çeşit bişeydir.
okana yaptıkları saçma ve salakça baskın, ulan okana yapılmazdı be zatende bişey yapamadılar kendileri rezil olup kaldılar
sözü geçen oluşumun linkine yalnızca bir kez tıkladım, o da yeni yeni duyulmaya başladığı sıralardaydı. gördüğüm ilk nick üzerine sayfayı hemen kapadım. gözlerime inanamamıştım, o günden sonra hiçbirşey aynı olmadı, ben hep uykularımdan kabuslarla uyandım, inci sözlük beni ekrana çekmeye çalışan koca ağızlı iğrenç dişli bir canavar idi. küfür dolu entryleri iğrenç başlıkları saymıyorum bile. *
sözlüğün kemik kadrosu olan 1. nesilleri teker teker şutlayıp yerine dalga geçtikleri liselilerle doldurması.
yazar olamamak, olupta siklenmemek.
biz gayet mutluyuz.
(bkz: yeni nesil vandalistler)
küfür
igrenç espriler
her güzel değere rahatça hakaret
ifade özgürlüğünün bokunun çıkması
dedeler.
eşeğin zikinden dolayı.
sözlük değil lisedeki sınıf ortamının biraz daha abaza dolu olanı.
yazar degilim.
sözlük olarak üye olmayı düşündüğüm fakat sözlüğe girdiğimde her yerinin beyin yaşı -12yle dolu olmasıyla beraber seviyenin boku çıkarıldığı sözlüktür sözlükte denmez özentilikten yapılan bişeydir çok fazla çocuksu ve aşırı seviyesizliliklerinden dolayı sevmiyorum.
seviyesiz , belaltı konuşmayı maharet sayan bir dolu boş adamın yeri.
ben sadece gece saatlerinde seviyorum.

ayrıca son zamanlara doğru liseli dolmasa çok sevecegim. gündüz saatlerinde girmeyi tercih etmiyorum çünkü ergen dolu oluyor. gece saatlerinde ise güzel bir yer.
denildiği gibi zaten sözlük değildir. ayrıca nerede ahlaksız utanmaz küfür etmeyi marifet sanan insan varsa hepsi oraya üyedir.
bence gaye iyi bir sözlük incici değilim ama iyi bir sözlüktür siz çok kibarsınız beyler.
çünkü; birbirlerinin analarına bacılarına söverek eğlendikleri sözlük ortamı yeni nesillerin gerçek dünyalarını etkiledi. kültürümüzden çok uzak nesiller yetişti.
küfür edince kendini erkek sanan abazalarla dolu.
küfür dışında hiç bir şey bilmeyen insanların yeri.
Çoğu hayatta yapmadıkları ve yapayacakları cümleleri sarf eder.
(bkz: ana bacı sövmek)
beyniyle cinsel organı yer değiştirmiş abazalığı doruklarda yaşayan, yaşı ne olursa olsun hep ergen kalmış ezik insanların yeridir.